• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
China LC duplex Mini Mechanisch VOA Collimatortype van de Module Veranderlijk Optisch Demper

LC duplex Mini Mechanisch VOA Collimatortype van de Module Veranderlijk Optisch Demper

vermindering: 0- -40 dB Variabele
testgolflengte: 1260~1620 NM
Type: mechanische regelbare demper
China Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische 3dB 10dB 15dB 20dB Demper LC/UPC, Demper FM

Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische 3dB 10dB 15dB 20dB Demper LC/UPC, Demper FM

vermindering: 1dB - 20dB moeilijke situatie
testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Plastic
China Vezel Optische Demper 1dB 2dB 3dB

Vezel Optische Demper 1dB 2dB 3dB

vermindering: 1dB - 20dB moeilijke situatie
testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Metal
China Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

vermindering: 0- -40 dB Variabele
testgolflengte: 12001650mm
Type: mechanische regelbare demper
China FC APC 0 - 30dB Enige Wijze 9/125 van de Vezel Optische Veranderlijke Demper um

FC APC 0 - 30dB Enige Wijze 9/125 van de Vezel Optische Veranderlijke Demper um

vermindering: 0-30dB
testgolflengte: 12001650nm
Lichaamsmateriaal: Metal
China Het Mannetje van het testmateriaal aan Vrouwelijke FC/PC-Vezel Optische Demper 15dB 1310nm 1550nm

Het Mannetje van het testmateriaal aan Vrouwelijke FC/PC-Vezel Optische Demper 15dB 1310nm 1550nm

vermindering: 15db
testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Metal
China Plastic MU bouwt 7dB Vezel Vast Optisch Demper Insteektype MU 10dB uit

Plastic MU bouwt 7dB Vezel Vast Optisch Demper Insteektype MU 10dB uit

vermindering: 7dB, 10dB
testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Plastic
China 15dB vezel Optische Demper FC

15dB vezel Optische Demper FC

vermindering: 15db
Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm
China Variabele Fiber Optic verzwakker

Variabele Fiber Optic verzwakker

vermindering: 0- -40 dB Variabele
testgolflengte: 1260~1620 NM
Type: mechanische regelbare demper
China Sc FC LC MU bevestigde binnen - de Multiwijze van de lijndemper µm 50/125 SM 1 Meterwaaier 1 ~ 40dB

Sc FC LC MU bevestigde binnen - de Multiwijze van de lijndemper µm 50/125 SM 1 Meterwaaier 1 ~ 40dB

vermindering: 0- -40 vast dB
testgolflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm
Type: gealigneerde vaste demper
1 2 3 4