• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
China 100G de Kabel van QSFP MPO MTP

100G de Kabel van QSFP MPO MTP

Connector: Het mannetje van MPO MTP
Type vezel: 10G OM3
Kabeltype: Bundelkabel
China De Vezelkabel van MTP MPO

De Vezelkabel van MTP MPO

Connector: MPO/MTP - LC-SC FC ST
maximum capacityy: 12 vezelssc, 24 Vezels LC
Toepassing: Hoog gegevenscentrum, - dichtheid
China Simplexvezelkabel, MPO/MTP - LC-het Koordkabel 0.9mm SM van het Uitrustingsflard

Simplexvezelkabel, MPO/MTP - LC-het Koordkabel 0.9mm SM van het Uitrustingsflard

Connector: Het mannetje van MPO MTP
Type vezel: OS1 9/125UM
Kabeltype: Bundelkabel
China De Boomstamkabel van MTP MPO

De Boomstamkabel van MTP MPO

Connector: MPO-mannetje
Type vezel: OS1 SM-multi-vezelkabel
Kabeltype: de kabel van het multi-vezellint
China 96 het Comité van het Kernen1u MPO Flard/Bijlagen 4 baaien wijd 24 APC van LC ports3 MPO (x8) ingevoerde SMF

96 het Comité van het Kernen1u MPO Flard/Bijlagen 4 baaien wijd 24 APC van LC ports3 MPO (x8) ingevoerde SMF

Materiaal: staal met Duitse technologie
kleur: Black
Maat: 444*340*44mm
China 288 Vezels het Flardcomité van de 19 Duimdia uit, de Bijlagenchassis van 3U MPO 12 Cassettes

288 Vezels het Flardcomité van de 19 Duimdia uit, de Bijlagenchassis van 3U MPO 12 Cassettes

Materiaal: staal met Duitse technologie
kleur: Black
Maat: 444*341.49*88.9mm
China Sc Hydra 12 de Kabelassemblage van de Bundelvezel/het Flardkoord van MTP MPO voor FTTX

Sc Hydra 12 de Kabelassemblage van de Bundelvezel/het Flardkoord van MTP MPO voor FTTX

Connector: MPO-mannetje
Type vezel: OM2
Vezeltelling: 12 kernen
China Hoge - dichtheidsmtp MPO kabel - LC 12 van de de Kabelassemblage van Kernhydra de Mannelijke Schakelaars met Gidsspelden

Hoge - dichtheidsmtp MPO kabel - LC 12 van de de Kabelassemblage van Kernhydra de Mannelijke Schakelaars met Gidsspelden

Connector: MPO-mannetje
Type vezel: OM2
Vezeltelling: 12 kernen
China OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC-

OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC-

Connector: MT
Type vezel: OM2
Vezeltelling: 8 vezels
China Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard

Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard

Connector: MPO-wijfje
Type vezel: OM2
doorbraakuitrusting: Square
1 2 3 4