PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

De Kabel van MTP MPO

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

De Kabel van MTP MPO

(32)
China De Boomstamkabel van MTP MPO fabriek

De Boomstamkabel van MTP MPO

MPO - FC-Fanout de Kabellint van de Boomstamkabel MTP MPO 12 Vezels van SM 0.9mm MPO-koord van het vezel is het optische flard samengesteld uit hoge precisieschakelaars en kabels, geschikt voor hoog telecommuni... Read More
2018-05-10 18:39:07
China 96 het Comité van het Kernen1u MPO Flard/Bijlagen 4 baaien wijd 24 APC van LC ports3 MPO (x8) ingevoerde SMF fabriek

96 het Comité van het Kernen1u MPO Flard/Bijlagen 4 baaien wijd 24 APC van LC ports3 MPO (x8) ingevoerde SMF

96 Kernen 1hetFlardcomitévanUMPO/Bijlagen 4 baaien wijd havensoutput 3 MPO-APC (x8) ingevoerde SMF 24 van LC UPC MPO-Comité van het Vezel wordt het Optische Flard gebruikt voor de verbinding en de distributieka... Read More
2016-12-15 16:04:03
China 288 Vezels het Flardcomité van de 19 Duimdia uit, de Bijlagenchassis van 3U MPO 12 Cassettes fabriek

288 Vezels het Flardcomité van de 19 Duimdia uit, de Bijlagenchassis van 3U MPO 12 Cassettes

288 Vezels 19-duim dia-uit Flardcomité, 3de Bijlagenchassis vanU MPO 12 Cassettes, 12 LC Duplex uit, 3 MPO binnen, SENKO-Zwarte MPO-Comité van het Vezel wordt het Optische Flard gebruikt voor de verbinding en ... Read More
2016-12-15 16:03:53
China Sc Hydra 12 de Kabelassemblage van de Bundelvezel/het Flardkoord van MTP MPO voor FTTX fabriek

Sc Hydra 12 de Kabelassemblage van de Bundelvezel/het Flardkoord van MTP MPO voor FTTX

12 de Kabelassemblage van bundelsmpo Sc Hydra, het Koord van het 12 Vezelsmtp Flard voor FTTX De de kabelassemblage van MTP MPO steunt hogere snelheid Ethernet en de toepassingen van het Vezelkanaal (OM3, OM4 ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China Hoge - dichtheidsmtp MPO kabel - LC 12 van de de Kabelassemblage van Kernhydra de Mannelijke Schakelaars met Gidsspelden fabriek

Hoge - dichtheidsmtp MPO kabel - LC 12 van de de Kabelassemblage van Kernhydra de Mannelijke Schakelaars met Gidsspelden

Hoge - dichtheidsmtp MPO kabel - LC 12 van de de Kabelassemblage van Kernhydra de Mannelijke Schakelaars met de kabel van Gidsspelden MTP MPO herstelt koord EigenschappenHoge Prestaties in IL & RLBeschikbaar in ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC- fabriek

OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC-

12 vezelmt - MT-Flardkoorden voor QSFP+AOC-Modules 12-vezel MT-MT-flardkoorden die in de parallelle actieve optische kabels van de vezel optische module worden gebruikt (QSFP+AOC), gebruik MT-Metalen kap met ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard fabriek

Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard

Fan-out van MPO MTP flardkoord, OM1 (62.5/125um), de Ventilator van MTP FCUit de Assemblageom2 62.5/125um Sinaasappel van de Vezelkabel Beschrijving MPO/MTP Fan-out de Assemblage wordt ontworpen voor hoogte - ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China Van de de Kernvezel van FC 12 de Boomstamkabel, van het de Kabellint van MTP MPO Enige Wijze 0.9mm van 3M fabriek

Van de de Kernvezel van FC 12 de Boomstamkabel, van het de Kabellint van MTP MPO Enige Wijze 0.9mm van 3M

MPO FC 12 boort de Kabel van de Vezelboomstam, van het de Kabellint van MTP MPO Enige Wijze 0.9mm van 3M uit MPO-koord van het vezel is het optische flard samengesteld uit hoge precisieschakelaars en kabels, ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China OM3 10G Kabel 7.8mm Metalen kapsc 900um, Multivezel Optische Vlechten van MTP MPO fabriek

OM3 10G Kabel 7.8mm Metalen kapsc 900um, Multivezel Optische Vlechten van MTP MPO

OM3 10G Kabel 7.8mm van MTP MPO Metalen kap, 12 Optisch Vlechtensc 900um van de multi-Vezelvezel MPO (multi-Vezelduw) over het algemeen is MT-reeksschakelaars. MT-het eindgezicht van de reeksmetalen kap verbind ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China Hoog - het Koord van het Kabel tia-604-5/MTP Flard van dichtheidslc Sc ST MT-RJ MTP MPO fabriek

Hoog - het Koord van het Kabel tia-604-5/MTP Flard van dichtheidslc Sc ST MT-RJ MTP MPO

De V.S. Conec | MTP-Schakelaars MPO - de Vezelsfanout van Sc 8 flardkoord Koord tia-604-5 van het FTTxmtp vrouwelijk flard De MTP-schakelaar is een hoge prestatiesmpo schakelaar met veelvoudig gebouwd product ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|