• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
China Mini2.1x 16 van de de Dalingskabel van Mm FTTH Afbijtmiddel 1 Kern 2 het Materiaal van het KernKoolstofstaal

Mini2.1x 16 van de de Dalingskabel van Mm FTTH Afbijtmiddel 1 Kern 2 het Materiaal van het KernKoolstofstaal

vezeltelling: 1core, 2core
vezeltype: SM, MM.
materiaal: koolstofstaal
China Upc Apc FTTH 2*3mm Groen het StaalKoolstofstaal van het Vezel Optisch Ontdoend van Hulpmiddel

Upc Apc FTTH 2*3mm Groen het StaalKoolstofstaal van het Vezel Optisch Ontdoend van Hulpmiddel

vezeltelling: 1core, 2core
vezeltype: SM, MM.
materiaal: koolstofstaal
China De Naakte Vezel G652D die G657A 20km van de telecommunicatieotdr Test met Schakelaars Sc FC LC uitboren

De Naakte Vezel G652D die G657A 20km van de telecommunicatieotdr Test met Schakelaars Sc FC LC uitboren

Lengte: 20km
Vezeltype: Corning G652D
Schakelaar: SC/apc
China Binnenboog - type 4 Cijfer van de de Dalingskabel van de Kernvezel het Optische FTTH - 8 GJXFH 2km/Trommel

Binnenboog - type 4 Cijfer van de de Dalingskabel van de Kernvezel het Optische FTTH - 8 GJXFH 2km/Trommel

Vezeltelling: 4 vezels
Type vezel: G652D vezel
Kabelkleur: Black
China FTTX die van de de Test de Naakte Vezel van YOFC Fujikura OTDR Enige Wijze 250um G657A uitboren

FTTX die van de de Test de Naakte Vezel van YOFC Fujikura OTDR Enige Wijze 250um G657A uitboren

Lengte: 1KM50KM
Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
Schakelaar: SC FC ST LC E2000 DIN D4 FDDI SMA
China Het binnen van de de Distributiekabel van de multi-Vezel Multifunctionele Vezel Optische Garen van de Bufferaramid Strakke

Het binnen van de de Distributiekabel van de multi-Vezel Multifunctionele Vezel Optische Garen van de Bufferaramid Strakke

Kabeljasje: Geel, Oranje, Blauwe Aqua,
Minimumlengte: 10KM
Vezeltelling: kern 4 aan 96 kernen
China Waterdichte FTTH-PE van de de Kabel Losse Buis van de Vezel Optische Distributie de Draadkabel van het Schedestaal

Waterdichte FTTH-PE van de de Kabel Losse Buis van de Vezel Optische Distributie de Draadkabel van het Schedestaal

Kabeljasje: Black
Minimumlengte: 10KM
Vezeltelling: 2 kern, 4 boort uit, boren 6 uit, 8 boor, 12 kernen uit
China De openlucht Zelfstandige FTTH-Sterkte van het de Kabelgjxfch FRP Staal van de Vezel Optische Daling

De openlucht Zelfstandige FTTH-Sterkte van het de Kabelgjxfch FRP Staal van de Vezel Optische Daling

Kabeljasje: Black
Minimumlengte: 10KM
Vezeltelling: 1 kern, 2 boort uit, boren 4,…. uit, 12 kernen
China Binnen van de cijfer-8 boog-Type FTTH de Sterktelid G657A2 LSZH Dalingskabel FRP

Binnen van de cijfer-8 boog-Type FTTH de Sterktelid G657A2 LSZH Dalingskabel FRP

Kabeljasje: Black
Minimumlengte: 10KM
Vezeltelling: 2 kernen
China De gepantserde Boogtype de Kabelftth Zwarte PE van de Vezeldaling Kabel van de Jasje Openluchtbuis

De gepantserde Boogtype de Kabelftth Zwarte PE van de Vezeldaling Kabel van de Jasje Openluchtbuis

Kabeljasje: Black
Minimumlengte: 10KM
Vezeltelling: 2 kernen
1 2