YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

De Uitrustingen van het vezelhulpmiddel

Certificaat
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

De Uitrustingen van het vezelhulpmiddel

(21)
China De Kabeldoos 1KM van de vezel Optische OTDR Lancering de Enige Wijze van Sc FC LC ST G.652D Corning fabriek

De Kabeldoos 1KM van de vezel Optische OTDR Lancering de Enige Wijze van Sc FC LC ST G.652D Corning

De Kabeldoos 1KM van de vezel Optische OTDR Lancering de Enige Wijze van Sc FC LC ST G.652D Corning Ontworpen aan hulp in het testen van vezel optische kabel wanneer het gebruiken van een OTDR. De OTDR-doos van ... Lees meer
2021-07-28 19:09:54
China 1.25mm Vezel Optische Schonere Pen voor MU LC Schakelaars Blauwe Kleur ISO fabriek

1.25mm Vezel Optische Schonere Pen voor MU LC Schakelaars Blauwe Kleur ISO

1.25mm Vezel Optische Schonere Pen voor MU LC Schakelaars één-Klik Type Blauw Beschrijving Wordt de vezel Optische Schonere Pen ontworpen om speciaal goed met de vrouwelijke schakelaars te werken, maakt deze ... Lees meer
2021-01-25 16:06:58
China 1.5mm de Hitte van Staaleva - inkrimpbare Koker 45mm 40mm 60mm van de Buisbescherming fabriek

1.5mm de Hitte van Staaleva - inkrimpbare Koker 45mm 40mm 60mm van de Buisbescherming

1.5mm de Hitte van Staaleva - inkrimpbare Koker 45mm 40mm 60mm van de Buisbescherming Beschrijving Hitte - de inkrimpbare buis/de koker zijn een soort speciale polyolefin hitte - inkrimpbaar omhulsel het ... Lees meer
2021-01-25 16:06:56
China 60mm 45mm 40mm 1.0mm EVA Fiber Heat Shrink Sleeves fabriek

60mm 45mm 40mm 1.0mm EVA Fiber Heat Shrink Sleeves

60mm 45mm 40mm 1.0mm EVA Fiber Heat Shrink Sleeves Vezel Optische het Verbinden Hitte - de inkrimpbare Koker EVA 60mm 45mm 40mm 1.0mm Roestvrij staal 304 van de Beschermingsbuis De optische vezelhitte - de ... Lees meer
2020-12-18 11:41:10
China 1.5mm van de het Jasjesnijmachine van de Vezel de Optische Kabel Uitrustingen van het de Vezelhulpmiddel fabriek

1.5mm van de het Jasjesnijmachine van de Vezel de Optische Kabel Uitrustingen van het de Vezelhulpmiddel

1.5mm van de het Jasjesnijmachine van de Vezel de Optische Kabel Uitrustingen van het de Vezelhulpmiddel Van de de Kabel Los Longitudinaal Buffer van de vezel Optisch Medio Spanwijdte van de de Buissnijmachine ... Lees meer
2020-12-18 11:37:38
China ST FC LC Sc 2.5mm Vezel eind-Gezicht Schoonmakende Pen Schonere Pen 800 Keer fabriek

ST FC LC Sc 2.5mm Vezel eind-Gezicht Schoonmakende Pen Schonere Pen 800 Keer

ST FC LC de Vezel eind-Gezicht van Sc 2.5mm Schoonmakende Pen, één-Klik Schonere Pen 800 Keer Model: CLEP2.5 Beschrijving Wordt de vezel Optische Schonere Pen ontworpen om speciaal goed met de vrouwelijke ... Lees meer
2018-07-25 10:27:08
China Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel fabriek

Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel

Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel Eigenschappen Snelle en nauwkeurige identificatie In optische kabelproje... Lees meer
2018-07-25 10:27:06
China Merkteken bml-206 van de vezel Optisch Visueel Fout 10mw 1mw 15mw 20mw 25mw 30mw de Schakelaar van Sc Fc fabriek

Merkteken bml-206 van de vezel Optisch Visueel Fout 10mw 1mw 15mw 20mw 25mw 30mw de Schakelaar van Sc Fc

Merkteken bml-206 van de vezel Optisch Visueel Fout 10mw 1mw 15mw 20mw 25mw 30mw de Schakelaar van Sc Fc EIGENSCHAPPEN: Heldere rode laser bij 650nm Gepulseerde en CW verrichting 50 uren van (typische) ... Lees meer
2018-07-25 10:27:06
China Uitrustingen van de pen-Type van het vezelhulpmiddel de Visuele Zender van de het Merktekenvfl Optische Vezel vriespunt-LD Foutenvinder 10Mw fabriek

Uitrustingen van de pen-Type van het vezelhulpmiddel de Visuele Zender van de het Merktekenvfl Optische Vezel vriespunt-LD Foutenvinder 10Mw

Uitrustingen van de pen-Type van het vezelhulpmiddel de Visuele Zender van de het Merktekenvfl Optische Vezel vriespunt-LD Foutenvinder 10Mw JW105 Pentype VFL wordt speciaal ontworpen voor gebiedspersoneel dat ... Lees meer
2018-07-25 10:27:05
China Optische Vezelherkenningsteken/Vezel de Adapter Plastic LEIDENE van Sc FC van Hulpmiddeluitrustingen 800-1700 NM 200G fabriek

Optische Vezelherkenningsteken/Vezel de Adapter Plastic LEIDENE van Sc FC van Hulpmiddeluitrustingen 800-1700 NM 200G

De Adapter Plastic LEIDENE van Sc FC van het optische Vezelherkenningsteken JW3306B 800-1700 NM 200G JW3306B het optische Vezelherkenningsteken kan de richting van overgebrachte vezel snel bepalen en tonen ... Lees meer
2018-07-25 10:27:05
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|