PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic AttenuatorPlastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor

China Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor leverancier
Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor leverancier Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor leverancier Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor leverancier Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor leverancier

Grote Afbeelding :  Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-scs-01-B03

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50 PC/plastic blaardoos of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 3dB Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm Materiaal: plastic PBT
Extra verlies: 0.1dB Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: enige wijze 9/125um standaard: GR910, CEI
Connector: sc/upc Connector Kleur: blauwe

Sc-Vezel Optische Demper SC/PC SC/UPC 3dB 5dB 10dB, Vast Attenautor-Sc 15dB

 

 

Worden de vezel optische dempers gebruikt in de vezel optische mededelingen om de optische vezelmacht te verminderen 

op een bepaald niveau, is het het meest meestal gebruikte type vrouwelijk aan mannelijke stoptype vezel optische demper, 

het heeft de optische vezelschakelaar aan één kant en de overkant is een vrouwelijke optische adapter van de typevezel, 

naam van de vezel is de optische demper gebaseerd op het schakelaartype en het verminderingsniveau.

 

 Betekent de de vezel optische demper van Sc 3dB deze demper Sc-vezel optische schakelaar gebruikt en het kan verminderen 

het niveau van de optische vezelmacht door 7dB. Is de algemeen gebruikte verminderingswaaier van 1dB aan 25dB, en het is 

ook beschikbaar aan provid tot 30dB. 

 

 

Hoofdlijnen

  • Schakelaarstijl beschikbaar in LC, FC, Sc, ST en MU
  • Hoge prestatieseenheid
  • Stabiele verminderingswaarden
  • Aangepast aan uw volumevereisten
  • Milieustal

 

Toepassingen

 

  1. Vezel in de Lijn. (FITL)
  2. Passieve Optische Netwerken
  3. Vezel aan het Huis. (FTTH)
  4. Testmateriaal
  5. LANs
  6. CATV
  7. Videodistributie

 

Specificaties

 

Werkende Golflengte

SM: 1200~1600nm, 1310nm, 1550nm, 1310/1550nm; 

MM.: 850nm, 1300nm

 

Verminderingswaarde

1~30dB

Schakelaartype

 FC, SC, LC, ST, MU, E2000, MTRJ

Terugkeerverlies

PC ≥50dB; UPC ≥55dB; APC≥ 65dB

Verminderingsnauwkeurigheid

1~10dB ≤ ± 0.5dB; 11~20dB ≤ ± 1.0dB; 21~30dB ≤ ± 2.0dB

Maximum Optische Inputmacht

200mW

Werkende Temperatuur

-40℃ ~ + 75℃

Opslagtemperatuur

-40℃ ~ + 75℃

 

Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor

Plastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB AttenautorPlastic PBT bevestigde Sc van de Vezel Optisch Demper/UPC 3dB 5dB 10dB, Sc 15dB Attenautor

 

 

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)