YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

glasvezel-adapter

Certificaat
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel-adapter

(47)
China De Adapters van de metaal Optische Vezel, Optische Naakte ST FC LC ST van de Vezeladapter Ronde fabriek

De Adapters van de metaal Optische Vezel, Optische Naakte ST FC LC ST van de Vezeladapter Ronde

Optische Vezeladapter ST, Optische Naakte Vezeladapter ST FC LC ST om Metaal De optische vezel wordt verbonden door de het openen koker binnen adapter om te verzekeren hoogste prestaties van optische vezelverbi... Lees meer
2020-12-02 16:55:44
China Voorziet de MM. Singlemode Vezel Optische Adapter van Sc SM W/O Geen Flens van een flens fabriek

Voorziet de MM. Singlemode Vezel Optische Adapter van Sc SM W/O Geen Flens van een flens

Multimode de Optische Vezelkoppeling van Sc OM2 zonder de Adapterbeige van Flenssc YINGDA TECHNOLOGY LIMITED biedt een brede waaier van Sc-adapters in plastiek of metaalhuisvesting aan. Alle adapters kunnen met ... Lees meer
2020-12-02 16:55:42
China Single-mode Simplexvezel Optische Adapter LC/APC, Groene LC-Vezel Optische Koppeling fabriek

Single-mode Simplexvezel Optische Adapter LC/APC, Groene LC-Vezel Optische Koppeling

Single-mode Simplexvezel Optische Adapter LC/APC, Groene LC-Vezel Optische Koppeling LC de duplexadapters van het vezel optische blind worden speciaal ontworpen om FTTH-toepassingen aan te passen. De blinden ... Lees meer
2020-12-02 16:55:40
China Groene Duplexsm de Vezel Optische Adapter van LC/APC met Blind, Geen Flens fabriek

Groene Duplexsm de Vezel Optische Adapter van LC/APC met Blind, Geen Flens

LC/APC duplexsm-Vezel Optische Adapter met Blind, Geen Flens Deze koppeling verstrekt een oplossing voor het uitbreiden van een huidige looppas van vezel optische aanleg van kabelnetten. Deze koppeling wordt ... Lees meer
2018-07-25 10:26:42
China Hoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de Optische fabriek

Hoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de Optische

Hoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de Optische Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Goede verenigbaarheid Hoge ... Lees meer
2018-07-25 10:26:42
China FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA fabriek

FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA

FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA De naakte vezeladapters verstrekken een eenvoudige en efficiënte manier om V.N.-geëindigde vezels te gebruiken ... Lees meer
2018-07-25 10:26:42
China Enig Mdoe-de Adaptermetaal van de Netwerk Naakt Vezel om Laars ST aan LC-Vezeladapter fabriek

Enig Mdoe-de Adaptermetaal van de Netwerk Naakt Vezel om Laars ST aan LC-Vezeladapter

Enig Mdoe-de Adaptermetaal van de Netwerk Naakt Vezel om Laars ST aan LC-Vezeladapter Beschrijving Naakte vezeladaptoris een mechanisch die apparaat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het ... Lees meer
2018-07-25 10:26:42
China Het hybride van de de Adapterkoppeling van de Vezel Optische Adapter Metaal SM/de HEREN FC Vezel Optische Schakelaar fabriek

Het hybride van de de Adapterkoppeling van de Vezel Optische Adapter Metaal SM/de HEREN FC Vezel Optische Schakelaar

Het hybride van de de Adapterkoppeling van de Vezel Optische Adapter Metaal SM/de HEREN FC Vezel Optische Schakelaar Is de vezel optische die adapter (als flenzen, koppeling wordt bekend) de actieve optische ... Lees meer
2018-07-25 10:26:42
China De Vezel Optische Adapter van MPO/van MTP OM3 10G, Adapter van Sc van Koppelings de Zwarte Plastic 24 Vezel fabriek

De Vezel Optische Adapter van MPO/van MTP OM3 10G, Adapter van Sc van Koppelings de Zwarte Plastic 24 Vezel

De Vezel Optische Adapter van MPO/van MTP OM3 10G, Adapter van Sc van Koppelings de Zwarte Plastic 24 Vezel De Vezel Optische Koppeling van MPO/van MTP Aqua OM3 10G MPO MTP falange/geen adapter van de ... Lees meer
2018-07-25 10:26:42
China Sc-Voetafdruk 12 Kern Mpo/van de de Wijzevezel van Mtp Multi van de de Adapterkoppeling de Flensschakelaar fabriek

Sc-Voetafdruk 12 Kern Mpo/van de de Wijzevezel van Mtp Multi van de de Adapterkoppeling de Flensschakelaar

Sc-Voetafdruk 12 Kern Mpo/van de de Wijzevezel van Mtp Multi van de de Adapterkoppeling de Flensschakelaar Eigenschappen Compacte grootte, nauwkeurig ontwerp, hoge waarborg - dichtheids optische vezel die ... Lees meer
2018-07-25 10:26:41
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|