• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
VIDEO China ESC250D Sc-APC Mechanische Schakelaar FTTH van de Gebieds de Snelle Assemblage voor Groene Dalingskabel 2*3mm

ESC250D Sc-APC Mechanische Schakelaar FTTH van de Gebieds de Snelle Assemblage voor Groene Dalingskabel 2*3mm

Materiaal: ABS
Kleur: Groen
Vezeltype: Enige wijze G657A1
VIDEO China APC van de Vezel Optisch Sc van ESC250D G657A1 Gebied - installable Schakelaar

APC van de Vezel Optisch Sc van ESC250D G657A1 Gebied - installable Schakelaar

Materiaal: ABS/PBT
Kleur: Blauw/Groen
Vezeltype: Enige wijze G657A1
VIDEO China de c-Groef van 5G 0.2dB Ceramisch Vezel Optisch Geëindigd Gebied - installable Sc-APC Schakelaar 2*3mm Dalingskabel

de c-Groef van 5G 0.2dB Ceramisch Vezel Optisch Geëindigd Gebied - installable Sc-APC Schakelaar 2*3mm Dalingskabel

Materiaal: Plastiek
Huiskleur: Groen
Vezeltype: enige wijze
VIDEO China Ingebed Gebied - installable APC van Schakelaarftth Sc Snelle Verlies van de Verbindings0.3db Toevoeging

Ingebed Gebied - installable APC van Schakelaarftth Sc Snelle Verlies van de Verbindings0.3db Toevoeging

Type vezel: SMF-28e Corning-vezel
Kabeltype: dalingskabel of binnenkabel
Connector: SC/UPC, SC/PC
VIDEO China 1 kernapc UPC Gebied - installable Vlakke de Dalingskabel van de Schakelaar Enige Wijze 2.0*1.6 Mm

1 kernapc UPC Gebied - installable Vlakke de Dalingskabel van de Schakelaar Enige Wijze 2.0*1.6 Mm

materiaal: PEI
lengte: 45mm
geschikt voor kabel: 2.0*1.6mm, 3mm, 0.9mm, de naakte vezel van 250um
VIDEO China FTTH-de Mechanische Vezeloptische Beëindiging Kit Fiber Cleaver Power Meter van de Hulpmiddeluitrusting

FTTH-de Mechanische Vezeloptische Beëindiging Kit Fiber Cleaver Power Meter van de Hulpmiddeluitrusting

zakgrootte: 22*17*19cm
visueel foutenmerkteken: 1mw
machtsmeter: 70dBm~+10dBm
VIDEO China het Gebied van Sc UPC FTTX van 5G LX58 - installable Optisch Vlak de Kabelblauw van de Schakelaarvezel

het Gebied van Sc UPC FTTX van 5G LX58 - installable Optisch Vlak de Kabelblauw van de Schakelaarvezel

laarstype: Schroef
Huiskleur: blauw
Vezeltype: Enige wijze
VIDEO China Binnen van de de Schakelaarvezel van 5G FTTx 0.3dB Snelle Optische Snelle de Schakelaar Enige Wijze

Binnen van de de Schakelaarvezel van 5G FTTx 0.3dB Snelle Optische Snelle de Schakelaar Enige Wijze

laarstype: ronde schroef of weg
Huiskleur: groen
Vezeltype: Enige wijze
VIDEO China Het Gebied van ESC250D FTTH - installable Schakelaar Enige Wijze G657A1 voor Dalingskabel

Het Gebied van ESC250D FTTH - installable Schakelaar Enige Wijze G657A1 voor Dalingskabel

Materiaal: ABS/PBT
Kleur: Blauw/Groen
Vezeltype: Enige wijze G657A1
VIDEO China Pre Opgepoetste Ingebedde de Schakelaar Enige Wijze G657A1 Corning van de Gebiedsassemblage

Pre Opgepoetste Ingebedde de Schakelaar Enige Wijze G657A1 Corning van de Gebiedsassemblage

Materiaal: ABS
Kleur: blauw
Vezeltype: het enige wijze G657A1 corning
1 2 3 4 5