YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Veld installeerbare Connector

Certificaat
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Veld installeerbare Connector

(41)
China Binnenapc van Sc van 5G FTTx 0.3dB LX58 de Assemblage Snelle Schakelaar cijfer-8 van het Optische Vezelgebied Kabel fabriek

Binnenapc van Sc van 5G FTTx 0.3dB LX58 de Assemblage Snelle Schakelaar cijfer-8 van het Optische Vezelgebied Kabel

Binnenapc van Sc van 5G FTTx 0.3dB LX58 de Assemblage Snelle Schakelaar cijfer-8 van het Optische Vezelgebied Kabel SC/APC wordt de vezel Optische Snelle Schakelaar ontworpen want FTTH een nieuwe die generatie ... Lees meer
2020-11-10 16:27:00
China de Vezel Optisch Snel Gebied van Sc UPC van 5G FTTx 0.3dB LX58 - installable Schakelaar cijfer-8 Vlak Kabelblauw fabriek

de Vezel Optisch Snel Gebied van Sc UPC van 5G FTTx 0.3dB LX58 - installable Schakelaar cijfer-8 Vlak Kabelblauw

de Vezel Optisch Snel Gebied van Sc UPC van 5G FTTx 0.3dB LX58 - installable Schakelaar cijfer-8 Vlak Kabelblauw Verkoop punt: 1.SC/UPC schroeftype, totale lengte 58mm 2. Ben op 2.0*1.6MM, dalingskabel van 2mm* ... Lees meer
2020-11-10 16:25:25
China FTTH-Dalingskabel 2x3mm van de het Gebiedsassemblage van Optische Vezelsc UPC Schakelaar 5G 4G van Termiantion de Snelle kiest Wijze uit fabriek

FTTH-Dalingskabel 2x3mm van de het Gebiedsassemblage van Optische Vezelsc UPC Schakelaar 5G 4G van Termiantion de Snelle kiest Wijze uit

FTTH-Dalingskabel 2x3mm van de het Gebiedsassemblage van Optische Vezelsc UPC Schakelaar 5G 4G van Termiantion de Snelle kiest Wijze uit Verkoop punt: 1.SC/APC, dekkingstype, totale lengte 53mm 2. Ben op 2mm* ... Lees meer
2020-11-10 16:19:46
China De Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc van de gebiedsinstallatie geen epoxy Enige Wijze 2*3mm IL<0.3dB fabriek

De Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc van de gebiedsinstallatie geen epoxy Enige Wijze 2*3mm IL<0.3dB

De Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc van de gebiedsinstallatie geen epoxy Enige Wijze 2*3mm IL Yingda snelle SC/APC schakelaar die op een single-mode vezeleind moet worden opgezet, zonder het tijdrovende ... Lees meer
2020-11-10 16:08:09
China 1Core Sc-APC FTTH GPON van de de Lasschakelaar van Gebiedsmecahncial de Koude Groene Snelle Installatie PEI fabriek

1Core Sc-APC FTTH GPON van de de Lasschakelaar van Gebiedsmecahncial de Koude Groene Snelle Installatie PEI

1Core Sc-APC FTTH GPON van de de Lasschakelaar van Gebiedsmecahncial de Koude Groene Snelle Installatie PEI Is de optische vezel snelle schakelaar een soort schakelaar dat het probleem van bedrading ultra over ... Lees meer
2020-11-10 16:04:27
China FTTH cijfer-8 van de de Vezel Snelle Installatie van Kabel Blauwe Sc UPC pre-Embeded Schakelaar 55mm van Mechanial fabriek

FTTH cijfer-8 van de de Vezel Snelle Installatie van Kabel Blauwe Sc UPC pre-Embeded Schakelaar 55mm van Mechanial

FTTH cijfer-8 van de de Vezel Snelle Installatie van Kabel Blauwe Sc UPC pre-Embeded Schakelaar 55mm van Mechanial De SNELLE Schakelaar is een pre-opgepoetste schakelaar die het mechanische vastklemmen en het ... Lees meer
2020-11-10 15:59:42
China FTTH-van het de Vezelgebied van Sc van de Dalingskabel Blauwe Optische van de Assemblagetermiantion Snelle Schakelaar 60mm fabriek

FTTH-van het de Vezelgebied van Sc van de Dalingskabel Blauwe Optische van de Assemblagetermiantion Snelle Schakelaar 60mm

FTTH-van het de Vezelgebied van Sc van de Dalingskabel Blauwe Optische van de Assemblagetermiantion Snelle Schakelaar 60mm Is de optische vezel snelle schakelaar een soort schakelaar dat het probleem van ... Lees meer
2020-11-10 15:55:23
China de c-Groef van 5G 0.2dB Ceramisch Vezel Optisch Geëindigd Gebied - installable Sc-APC Schakelaar 2*3mm Dalingskabel fabriek

de c-Groef van 5G 0.2dB Ceramisch Vezel Optisch Geëindigd Gebied - installable Sc-APC Schakelaar 2*3mm Dalingskabel

de c-Groef van 5G 0.2dB Ceramisch Vezel Optisch Geëindigd Gebied - installable Sc-APC Schakelaar 2*3mm Dalingskabel Verkoop punt: 1.SC/APC, dekkingstype, totale lengte 53mm 2. Ben op de kabel van de de ... Lees meer
2020-10-31 20:37:09
China FTTH-pre-Opgepoetste Ingebedde Groene de Vezel Optische Installable Snelle Mechanische Schakelaar van Sc UPC fabriek

FTTH-pre-Opgepoetste Ingebedde Groene de Vezel Optische Installable Snelle Mechanische Schakelaar van Sc UPC

FTTH-pre-Opgepoetste Ingebedde Groene de Vezel Optische Installable Snelle Mechanische Schakelaar van Sc UPC Field-installable schakelaars van YINGDA zijn fabriek pre-opgepoetste schakelaars die volledig de ... Lees meer
2020-10-30 13:41:58
China APC van vezel de Optische Sc Snelle Groene Enige pre-Ingebedde Wijze van Assemblage Snelle Schakelaars fabriek

APC van vezel de Optische Sc Snelle Groene Enige pre-Ingebedde Wijze van Assemblage Snelle Schakelaars

ESC250D de Assemblage Mechanische Schakelaar FTTH van het vezel Optische Gebied voor Dalingskabel 2*3mm 2.0*1.6mm Field-installable schakelaars van YINGDA zijn fabriek pre-opgepoetste schakelaars die volledig ... Lees meer
2020-10-30 13:37:32
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|