PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic AttenuatorLC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB

China LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB leverancier
LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB leverancier LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB leverancier LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB leverancier LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB leverancier

Grote Afbeelding :  LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-lcs-01-B05

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50 PC/plastic blaardoos of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 5DB Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm Materiaal: plastic PBT
Extra verlies: 0.1dB Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: enige wijze standaard: GR910, CEI
Connector: LC/UPC Connector Kleur: blauwe

LC PC Vaste Vezel Optische Demper, Optisch GLB van het Vezelattenautor Vast 5dB Blauw Wit Stof

 

 

De optische demper is een soort nauwkeurig instrument wat het verschillende verminderingswaarden overeenstemmen verstrekken 

aan de behoefte aan het project. De verminderingsmethode van het product is: verminder door het hiaat tussen 

de optische vezel, vermindert volgens het contactdeel van lek, en vermindert volgens 

verminderingsvezel.

 

Eigenschappen

  1. Is met de norm van GR910 in overeenstemming en CEI-
  2. Diverse verminderingsmanier, allerlei beschikbare schakelaars
  3. Laag toevoegingsverlies en extra verlies
  4. Hoge verminderingsnauwkeurigheid
  5. Hoog terugkeerverlies, compacte grootte, lichtgewicht
  6. Hoge stabiliteit, hoge betrouwbaarheid
  7. 100% test met rapport

 

Specificatie

Punt

Attenuation/dB

Precisie

 fout (dB)

Het werken 

golflengte

Terugkeer 

verlies (dB)

Schakelaartype

Koppelingstype

1-2

≤±0.25dB

1310nm/1550nm

≥35dB

FC; SC/PC

3-15

≤±10%dB

1310nm/1550nm

≥35dB

FC; SC/APC

15-30

≤±1.5dB

1310nm/1550nm

≥35dB

 

 

 

Toepassing

  • Optische vezelcommunicatiesysteem
  • Netwerk van de vezel het optische datacommunicatie 
  • Optische vezelcatv netwerk
  •  Andere optische testende technologie
  • Het netwerk van FTTH/PON-

LC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dBLC PC Vast Blauw Wit het Stofglb GR910, CEI-Norm van de Vezel Optisch Demper 5dB

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)