PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

China Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB leverancier
Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB leverancier Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB leverancier Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB leverancier Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB leverancier

Grote Afbeelding :  Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-mvoa-fca-02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 doos van PC/plastoc van de blaar of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 0- -40 dB Variabele testgolflengte: 12001650mm
Type: mechanische regelbare demper Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: single-mode, multimode Type connector: SC ST FC LC MU O.K. ALLEN
Pools: UPC APC PC de tijd van de schakelaarstop: 1000 keer
Pakket: 1pc in een blaardoos Connector Kleur: groen, blauw, beige
Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm

De Gealigneerde Demper van Sc FC LC MU, de Vaste In-line Waaier van de Vezel Optische Demper SM 1Meter: 1~40dB

 

 

Beschrijving

 

De demper is in het gespecificeerde frequentiegebied, een soort kring voor het introduceren van vooraf bepaald 

vermindering. De eenheid door de decibel die attenation en ohmic kenmerk van zijn introduceerde

 Impedantie. De dempers worden wijd gebruikt in het kabeltelevisiesysteem om te ontmoeten 

vereisten van multihaven voor elektrisch niveau zoals de versterkerinput, productieniveaucontrole, 

de controle van de takvermindering.

 

Producteigenschappen:

  1. Ultra hoge resolutie
  2. Milieubescherming, perfecte stabiliteit en betrouwbaarheid
  3. Kan in verschillende golflengte (12601620nm) worden gebruikt

 

Toepassing:

  • Telecommunicatienetwerk
  • CATV-Netwerk
  • Datacommunicatie
  • Instrumentatie
  • Lokaal Gebiedsnetwerk
  • Netwerk van de vezel het Optische Toegang

 

 Specificatie

 

Punt

Waarde

Werkende golflengte (NM)

1260~1620 of aangepast

Toevoegingsverlies (dB)

<>

Verminderingswaarde (dB)

>65

PDL (dB)

<0>

<0>

Terugkeerverlies (dB)

>45 (UPC)
>50 (APC)

Het werk macht (mw)

300

Werkende Temperatuur (℃)

-5~70

Opslagtemperatuur (℃)

-40~85

Vezeltype

 9/125μm

Pakketgrootte (mm)

15.0x15.5x5.0

 

Nota: onder normale voorwaarden, zonder schakelaars, lassend apparaat en het verlies van het eindgezicht

 

 Ordeinformatie 

 

Punt

Golflengte 

working/nm

Vezeltype

Vlechtlengte

/meter

Schakelaar

Mechanische Variabele

 Demper (MVOA)

F=1260~1620 
C=customized

SM=singlewijze 
MM=multimode

1=1.0m
2=2.0m
3=3.0m
C=customized

1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC/APC
6=LC/PC

 

 

Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

 

Kan de kabel van de de optische vezeldemper van FC MVOA 0.9mm of 2.0mm zijn

schakelaars:  SC FC LC ST, ENZ.

Pakket: het individuele pakket van de blaardoos

Poolse methode: UPC APC PC

Kabeltype: singlemode, multimode

 

Kabeltype: hieronder 0.9mm is de blauwe kleur

 

Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

Regelbaar Sc FC LC MU bevestigde binnen - Optische de Dempersm 1Meter Waaier van de lijnvezel 1 ~ 40dB

 

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)