• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
China ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser

Materiaal: Plastiek
Pakketdoos: Blaardoos
Vezeltype: G652D, G657A1 A2 zijn avaialble
China 1550nm APC SMF 28e van Sc van Sc UPC Optische WDM FWDM Splitser

1550nm APC SMF 28e van Sc van Sc UPC Optische WDM FWDM Splitser

Bezinning: 1310/1490nm
transmition: 1550nm
Schakelaartype: SC/UPC SC/APC
China GPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de Groefcassette

GPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de Groefcassette

Connector: FC Sc LC ST o.k. allen
vezel type2: G657A1, de corning vezel van G652D SMF-28e
Toevoegingsverlies: 10.2/10.5 dB
China LC Sc-ABS Vezel Optische Passieve Splitser 16 de Module2x16 Vlam van de Havenlgx Cassette - vertrager

LC Sc-ABS Vezel Optische Passieve Splitser 16 de Module2x16 Vlam van de Havenlgx Cassette - vertrager

doosgrootte: 130×100×50mm
Materiaal: Flame-retardant ABS
kleur: grijs
China 8 PLC van de haven de Plastic Vezel Optische de Moduleabs van de Splitserslgx Cassette Schakelaar van Sc LC

8 PLC van de haven de Plastic Vezel Optische de Moduleabs van de Splitserslgx Cassette Schakelaar van Sc LC

doosgrootte: 130*100*25mm
Materiaal: Flame-retardant ABS
kleur: grijs
China Plastic 2x4-Vezelplc Splitserslgx Cassette Modulair met Duplex de Vezel Optische Schakelaar van LC/APC

Plastic 2x4-Vezelplc Splitserslgx Cassette Modulair met Duplex de Vezel Optische Schakelaar van LC/APC

doosgrootte: 130*100*25mm
Materiaal: Flame-retardant ABS
kleur: grijs
China Plc van 1x32 2x32 Lgx Optische de Kabel Enige Wijze van de Splitsersvezel met LC-de Koppelingen van Sc

Plc van 1x32 2x32 Lgx Optische de Kabel Enige Wijze van de Splitsersvezel met LC-de Koppelingen van Sc

doosgrootte: 267×100×50mm
Materiaal: Flame-retardant ABS
kleur: grijs
China ISO-Vezel Optische PLC PLC SC/UPC van de Splitsersbuis 1x4 Singlemode Splitser LSZH G657A

ISO-Vezel Optische PLC PLC SC/UPC van de Splitsersbuis 1x4 Singlemode Splitser LSZH G657A

inputlengte: 1 meter
staalbuis: 60*7*4mm
outputlengte: 1meter
China Vezel Optische PLC Splitsers1x8 LGX Module, CATV-Tussenvoegseltype van de Vezel Optisch Einddoos

Vezel Optische PLC Splitsers1x8 LGX Module, CATV-Tussenvoegseltype van de Vezel Optisch Einddoos

Connector: FC Sc LC ST o.k. allen
vezel type2: G657A1, de corning vezel van G652D SMF-28e
Toevoegingsverlies: 10.2/10.5 dB
China  0.9mm de Vezel Optische PLC van de Staalbuis Splitser 1X16 G657A1 1.5m 0.9mm met de Schakelaar van Sc UPC

 0.9mm de Vezel Optische PLC van de Staalbuis Splitser 1X16 G657A1 1.5m 0.9mm met de Schakelaar van Sc UPC

gespleten verhouding: 1:16 blockless splitser
Connector: SC UPC
Type vezel: corning vezel SMF -28e G657A1
1 2 3 4 5 6 7