PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic PLC Splitter

(59)
China de MODULE van 1100G 8CH DWDM (Dichte Golflengteafdeling die simultaan overseinen) DEMUX/MUX FC/UPC fabriek

de MODULE van 1100G 8CH DWDM (Dichte Golflengteafdeling die simultaan overseinen) DEMUX/MUX FC/UPC

de MODULE van 100G 8CH DWDM (Dichte Golflengteafdeling die simultaan overseinen) DEMUX/MUX FC/UPC Eigenschappen Laag toevoegingsverlies Hoge kanaalisolatie Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid Epoxy vrije ... Read More
2019-08-27 14:54:25
China Hoge isolatie optische WDM T1550 R1310/1490 FWDM SC/UPC SC/APC SMF-28e fabriek

Hoge isolatie optische WDM T1550 R1310/1490 FWDM SC/UPC SC/APC SMF-28e

Hoge isolatie optische WDM T1550 R1310/1490 FWDM SC/UPC SC/APC SMF-28e Eigenschappen Laag toevoegingsverlies Hoge isolatie Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid Toepassing Vezellaser Vezelversterker Het testen ... Read More
2019-08-27 11:12:00
China Plc van 1x32 2x32 Lgx Optische de Kabel Enige Wijze van de Splitsersvezel met LC-de Koppelingen van Sc fabriek

Plc van 1x32 2x32 Lgx Optische de Kabel Enige Wijze van de Splitsersvezel met LC-de Koppelingen van Sc

plc van 1x32 2x32 lgx splitser voor Enige wijze van de vezel de optische kabel met LC-de koppelingen van Sc De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerapparaat dat het ... Read More
2019-07-11 15:58:53
China LC Sc-ABS Vezel Optische Passieve Splitser 16 de Module2x16 Vlam van de Havenlgx Cassette - vertrager fabriek

LC Sc-ABS Vezel Optische Passieve Splitser 16 de Module2x16 Vlam van de Havenlgx Cassette - vertrager

16 ABS van havenlc Sc van de de Cassettemodule 2X16 van de Vezel de Optische Passieve Splitser LGX Grijze Vlam - vertrager Vorm een verenigde standaard optische splitser, stop-stuk modulaire structuur, kan in ... Read More
2019-07-11 15:58:53
China 8 PLC van de haven de Plastic Vezel Optische de Moduleabs van de Splitserslgx Cassette Schakelaar van Sc LC fabriek

8 PLC van de haven de Plastic Vezel Optische de Moduleabs van de Splitserslgx Cassette Schakelaar van Sc LC

PLC van de 8 havenlc de Plastic Vezel Optische van het de Module2:8 van de Splitserslgx Cassette Grijze Vlam - vertragersabs Vorm een verenigde standaard optische splitser, stop-stuk modulaire structuur, kan in ... Read More
2019-07-11 15:58:53
China Plastic 2x4-Vezelplc Splitserslgx Cassette Modulair met Duplex de Vezel Optische Schakelaar van LC/APC fabriek

Plastic 2x4-Vezelplc Splitserslgx Cassette Modulair met Duplex de Vezel Optische Schakelaar van LC/APC

Plastic 2x4-PLC Splitserslgx cassette Modulair met Blauw van de de Vezel Optische Schakelaar van LC/APC het Duplex Vorm een verenigde standaard optische splitser, stop-stuk modulaire structuur, kan in optische ... Read More
2019-07-11 15:58:53
China SC/UPC Optische PLC van de koppelingsvezel Splitser 2X8 900um 9/125um SM 1Meter G657A LSZH fabriek

SC/UPC Optische PLC van de koppelingsvezel Splitser 2X8 900um 9/125um SM 1Meter G657A LSZH

Vezel maken de Optische PLC Splitsers2x8 Minimodules 900um 9/125um SM 1Meter G657A LSZH SC/UPC Buis los De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur ... Read More
2018-07-25 10:26:20
China het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM fabriek

het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM

het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk met Sc-Schakelaars Vezeloptische 100% Test 3Dimensions De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van de ... Read More
2018-07-25 10:26:20
China De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc fabriek

De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc

PLC van hoge - dichtheids de Minisplitser 1 tot 64 Minibuis van het Modulestaal, 1X64-Vezel de Optische PLC Blauwe Schakelaars van Splitserssc De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van ... Read More
2018-07-25 10:26:18
China 1/16 Vezel Optische PLC Breedbandftth de Splitserskoppeling 1 x 16 van het Splitserslint fabriek

1/16 Vezel Optische PLC Breedbandftth de Splitserskoppeling 1 x 16 van het Splitserslint

PLC 1x64 van de vezel Optische Splitser Singlemode Staalbuis LSZH G657A, 1:64plc de Koppelingen van SplitsersscEigenschappenCorningsvezelTweerichtings, Compacte grootteLaag toevoegingsverlies, Lage PDL en Hoge ... Read More
2018-07-25 10:26:16
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|