YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Beëindiging Box

Certificaat
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Beëindiging Box

(110)
China 12core van de de Splitsersfdb0208e Vezel van Sc 1X8 Optische de Beëindigingsdoos fabriek

12core van de de Splitsersfdb0208e Vezel van Sc 1X8 Optische de Beëindigingsdoos

12core van de de Splitsersfdb0208e Vezel van Sc 1X8 Optische de Beëindigingsdoos FDB0208E van de de distributiedoos van de vezel optische beëindiging van de het 1:8splitser van Sc Zwarte ABS Dit product ... Lees meer
2020-12-18 11:47:00
China Openlucht 12 Optische de Beëindigingsdoos van de Kernip65 1x8 Splitser fabriek

Openlucht 12 Optische de Beëindigingsdoos van de Kernip65 1x8 Splitser

Openlucht 12 Optische de Beëindigingsdoos van de Kernip65 1x8 Splitser Openlucht8port-Optische de Beëindigingsdoos van de Dalingskabel voor 1 tot 8 Splitserssc IP65 Dit product integreert de optische, en vezel ... Lees meer
2020-12-18 13:49:42
China Van de de Modulevezel van FTB86J Ftth RJ11 Optische de Beëindigingsdoos fabriek

Van de de Modulevezel van FTB86J Ftth RJ11 Optische de Beëindigingsdoos

Van de de Modulevezel van FTB86J Ftth RJ11 Optische de Beëindigingsdoos RJ11 van de de Beëindigings ftth Doos van de modulevezel de Optische Adapter Nap Cassette Faceplate van Sc Deze muurafzet is een ... Lees meer
2020-12-18 11:49:23
China UL Doos van de de Vezel de Optische Distributie van vlamretartant FTTH FTTX FTTB fabriek

UL Doos van de de Vezel de Optische Distributie van vlamretartant FTTH FTTX FTTB

UL Doos van de de Vezel de Optische Distributie van vlamretartant FTTH FTTX FTTB FTTH Minitoma ROSETA 1 Havenadapter SC/APC BEDRIEGT retartant Vlecht Witte UL Vlam De producten is gebruikte I n de eindbe... Lees meer
2020-12-18 13:53:27
China 2 zet de haven Plastic FTTH Muur Optische de Beëindigingsdoos op van IP30 fabriek

2 zet de haven Plastic FTTH Muur Optische de Beëindigingsdoos op van IP30

2 zet de haven Plastic FTTH Muur Optische de Beëindigingsdoos op van IP30 De binnenmuur van 2 Haven Plastic Optische Roseta FTTH zet Koppeling van de Doossc van het Afzetdraagvlak de Witte IP30 Eind op De ... Lees meer
2020-12-18 13:56:30
China Opgezette de Beëindigingsdoos van IP20 G657A1 Muur voor Vezel Optische Kabel fabriek

Opgezette de Beëindigingsdoos van IP20 G657A1 Muur voor Vezel Optische Kabel

Opgezette de Beëindigingsdoos van IP20 G657A1 Muur voor Vezel Optische Kabel De binnenip20-Muur zette Optische Einddoos 2 Kern opLading met SC/APC-Adapters en Vlechten0.5meter G657A1 LSZH De optische rozet doet ... Lees meer
2020-12-18 13:59:21
China 2 ABS G657B3 LSZH van havensc Doos van de Vezel de Optische Beëindiging fabriek

2 ABS G657B3 LSZH van havensc Doos van de Vezel de Optische Beëindiging

2 ABS G657B3 LSZH van havensc Doos van de Vezel de Optische Beëindiging 2 ABS van havensc het Binnen van de de Beëindigingsdoos van de Muurvezel Optische Wit van het de Afzetg657b3 LSZH Draagvlak De optische ... Lees meer
2020-12-18 14:03:50
China Van de de Havenvezel van CATV FTTH zet de VETTE IP30 2 Muur van de de Beëindigingsdoos op fabriek

Van de de Havenvezel van CATV FTTH zet de VETTE IP30 2 Muur van de de Beëindigingsdoos op

Van de de Havenvezel van CATV FTTH zet de VETTE IP30 2 Muur van de de Beëindigingsdoos op De VETTE van de de Beëindigingsdoos van de 2 Havensvezel van FTTH Eind van de de Muurafzet Vlam van Sc - vertragers ... Lees meer
2020-12-18 14:02:45
China Multi - Optische de Verbindingsdoos ODB CTO 48 Kernen 2 van de Exploitantvezel Deurip30 Bescherming fabriek

Multi - Optische de Verbindingsdoos ODB CTO 48 Kernen 2 van de Exploitantvezel Deurip30 Bescherming

48Cores 2 zet de Deurmuur Multi-operator van de Hubtermianl van de Vezeldistributie Doos ODB CTO op Het is een optische distributiedoos voor Vezel aan de Huistoepassing, samenvoegend module voor het verbinden, ... Lees meer
2020-12-15 17:39:55
China Duurzame Doos 48 van de Vezel Optische Beëindiging Havenmuur zet IP30-Beschermingsiso Goedkeuring op fabriek

Duurzame Doos 48 van de Vezel Optische Beëindiging Havenmuur zet IP30-Beschermingsiso Goedkeuring op

De 48 Havenmuur zet Doos van de Hub Plastic Termiantion van de Vezel de Optische Multi-operator Distributie op Het is een optische distributiedoos voor Vezel aan de Huistoepassing, samenvoegend module voor het ... Lees meer
2020-12-15 17:39:53
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|