products

LC de mechanische van de de Vezel Optische Demper van VOA LC MVOA Enige Wijze voor EDFA-Machtsversterker

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-lcs-mvoa-01
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastoc zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
vermindering: 0-30dB regelbaar testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Metal Extra verlies: 0.1dB
Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃) Vezel optisch type: Single-mode
Type connector: LC/PC Stofglb: plastic wit
huiskleur: plastic blauw

Productomschrijving

LC mechanische VOA-Demper, de Demper van LC MVOA, Vezel Optische Demper

 

 

LC de mechanische veranderlijke optische demper wordt over het algemeen gebruikt in optische meting. In wanneer 

gevoeligheid van de maatregelen plaatst de optische ontvanger, gewoonlijk in de optische ontvangersinput om het ontvangen aan te passen 

lichte macht. Het is in het midden van vezelschakelaar, geschikt voor allerlei vezeloptische schakelaar met 

al hoge prestaties van schakelaars.

 

 

Wanneer de gebruiks optische demper, gelieve het milieu schoon en droog te houden, gezet op stofglb 

wanneer niet in gebruik, verbiedt het handvat zorvuldig, strikt botsing.

 

 

Eigenschap:

  1. Lage PDL
  2. Vermindering 1dB aan 30dB
  3. Compacte grootte, lichtgewicht
  4. Laag bezinningsverlies
  5. Hoge machtstolerantie, stabiliteit op lange termijn
  6. Onafhankelijke van het golflengteeffect
  7. Precies de waaier van de controlevermindering
  8. Eenvoudige verrichting
  9. Ontmoet GR910

 

Toepassing:

  1. EDFA-machtsversterker
  2. Het machtssaldo in het systeem
  3. CATV
  4. Optische toe:voegen-dalingsmultiplextelegraaf in de optische machtsregelgever

 

Specificatie:

 

Parameter

Voorwaarde

Waarde

Vermindering (dB)

UPC

1~30

APC

Terugkeerverlies (dB)

UPC

>50

APC

>60

Werkende golflengte (NM)

1310, 1550, 1240, 1600

Verminderingsnauwkeurigheid

1~4dB

≤0.5dB

5~30dB

<10>

Werkende temperatuur ()

-

-40 ~ +75

Opslagtemperatuur ()

-

-40 ~ +85

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

-

<0>

Relatieve vochtigheid (%)

75

95

Trilling (dB)

10 ~55,2Hrs

∆IL≤0.2

Effect (dB)

1.5m, 5 dalingen

∆IL≤0.2

LC de mechanische van de de Vezel Optische Demper van VOA LC MVOA Enige Wijze voor EDFA-MachtsversterkerLC de mechanische van de de Vezel Optische Demper van VOA LC MVOA Enige Wijze voor EDFA-Machtsversterker

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406