• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
China Vlecht van de vezel de Optische Kabel

Vlecht van de vezel de Optische Kabel

Connector: FC/APC
Vezeltelling: simplex 1 kern
Toevoegingsverlies: <0>
China Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht

Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht

Connector: SC, FC
Vezeltelling: 2 kernen
Toevoegingsverlies: <0>
China 12 MM. van de de Vezel Optische Vlecht van van kernsc/PC

12 MM. van de de Vezel Optische Vlecht van van kernsc/PC

Connector: SC
Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies: <0>
China 12 van de Vlechtsc van de kernenftth Vezel Optisch APC G652D Geel pvc 900um 1.5Mts

12 van de Vlechtsc van de kernenftth Vezel Optisch APC G652D Geel pvc 900um 1.5Mts

Schakelaar: SC/APC schakelaar
Vezeltelling: 12 knoestige vezels
Toevoegingsverlies: <0>
China 18 de Vlecht3mts Fanout van de Kleurenvezel Optisch Strak Buffersc G657A1 LSZH 0.9mm

18 de Vlecht3mts Fanout van de Kleurenvezel Optisch Strak Buffersc G657A1 LSZH 0.9mm

Schakelaar: SC/APC schakelaar
Vezeltelling: 18 Kernen
Toevoegingsverlies: <0>
China 12 APC van kleurensc Ceramische Metalen kap IL&lt;0.2dB van Vezel de Optische Vlechten G657A1 LSZH 900um 3Mts SM

12 APC van kleurensc Ceramische Metalen kap IL<0.2dB van Vezel de Optische Vlechten G657A1 LSZH 900um 3Mts SM

Schakelaar: SC/APC schakelaar
Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies: <0>
China 4 van de het Aluminium Waterdicht Vezel van het kernkoper Optisch de Vlechtensc FC 9.8mm Militaire Ruggerized-Kabelpe

4 van de het Aluminium Waterdicht Vezel van het kernkoper Optisch de Vlechtensc FC 9.8mm Militaire Ruggerized-Kabelpe

Schakelaar: SC/APC
Vezeltelling: 4 kern
Toevoegingsverlies: <0>
China FC/APC 4 van het de Vlechtenflard van de Kern Optische Vezel van de het Koordkabel de Waterdichte Zwarte, Aangepaste Lengte

FC/APC 4 van het de Vlechtenflard van de Kern Optische Vezel van de het Koordkabel de Waterdichte Zwarte, Aangepaste Lengte

Connector: FC/APC
Vezeltelling: 4Cores/Vezels
Toevoegingsverlies: <0>
China 6 kernsc/APC singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 Meter 0.9mm van de Vezel Optische Vlecht

6 kernsc/APC singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 Meter 0.9mm van de Vezel Optische Vlecht

Connector: SC/APC
Vezeltelling: 6Cores
Toevoegingsverlies: <0>
China Sc-Simplex Enige Wijze van Vlechtenpc 9/125um Gele 0.9mm 2M, de Optische Vlecht van Sc

Sc-Simplex Enige Wijze van Vlechtenpc 9/125um Gele 0.9mm 2M, de Optische Vlecht van Sc

Connector: SC UPC
Vezeltelling: Simplex
Toevoegingsverlies: < 0="">
1 2 3 4 5 6