PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(46)
China ST UPC SM SX Vlecht, Optische ST van Vezelvlechten Singlemode Simplex Witte Kabel fabriek

ST UPC SM SX Vlecht, Optische ST van Vezelvlechten Singlemode Simplex Witte Kabel

ST UPC SM SX Vlecht, Optische ST van Vezelvlechten Singlemode Simplex Witte Kabel ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 mm ceramische ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit fabriek

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China LWL-Vlechtenst muliti-Wijze Simplex 1.5 Meter 3mm, Vezeloptische Vlechten ST de HEREN SX 3mm fabriek

LWL-Vlechtenst muliti-Wijze Simplex 1.5 Meter 3mm, Vezeloptische Vlechten ST de HEREN SX 3mm

LWL-Vlechtenst muliti-Wijze Simplex 1.5 Meter 3mm, Vezeloptische Vlechten ST de HEREN SX 3mm ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 mm ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China ST MM. 50/125 umvlechten 2 meet 900um Oranje OM2, Koord ST van het Vezel het Optische Flard de HEREN SX fabriek

ST MM. 50/125 umvlechten 2 meet 900um Oranje OM2, Koord ST van het Vezel het Optische Flard de HEREN SX

ST MM. 50/125 umvlechten 2 meet 900um Oranje OM2, Koord ST van het Vezel het Optische Flard de HEREN SX ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer fabriek

De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer

De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlecht LC 1.5 Mtrs 900um vast voor Als buffer opgetreden Wit LC is de vezel Optische Vlecht een kleine de vezel optische Vlecht van de vormfactor. Eerst ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China De enige van de Wijze Optische Vezel Simplex 2.4 mm Diameter van de Vlechtenlc PC 3 Meter fabriek

De enige van de Wijze Optische Vezel Simplex 2.4 mm Diameter van de Vlechtenlc PC 3 Meter

De enige van de Wijze Optische Vezel Simplex 2.4 mm Diameter van de Vlechtenlc PC 3 Meter LC is de vezel Optische Vlecht een kleine de vezel optische Vlecht van de vormfactor. Eerst ontwikkeld Lucent ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China Vlecht van de vezel de Optische Kabel fabriek

Vlecht van de vezel de Optische Kabel

Van de de Buisvezel van de vezel de Optische Vlecht FC/APC 1.5M 0.9mm Gele Losse Kabel LSZH Heeft de vezel Optische vlecht schakelaar aan de ene kant, is het andere eind vezel optische kabel die wordt ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht fabriek

Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht

Het openlucht Waterdichte van Sc FC/APC 4 van de Vezel Optische Vlecht Koord van het de Kernflard De waterdichte vlechtkabel moet de backbone optische kabel en de optische ontvanger verbinden. Het wordt gemaakt ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China 12 MM. van de de Vezel Optische Vlecht van van kernsc/PC fabriek

12 MM. van de de Vezel Optische Vlecht van van kernsc/PC

12 van de de Vezel Optische Vlecht van van kernensc/PC de Bundelfanout Knoestige Vlechtenmm. Beschrijving Heeft de vezel Optische Knoestige vlecht schakelaar aan de ene kant, is het andere eind vezel optische ... Read More
2018-07-25 10:26:12
China Vezel Optische Vlecht LC OM3 10Gig. Aqua 0.9mm de Simplexvlecht van ummulitmode van LSZH 1.5 M 50/125 fabriek

Vezel Optische Vlecht LC OM3 10Gig. Aqua 0.9mm de Simplexvlecht van ummulitmode van LSZH 1.5 M 50/125

Vezel Optische Vlecht LC OM3 10Gig. Aqua 0.9mm de Simplexvlecht van ummulitmode van LSZH 1.5 M 50/125 LC is de vezel Optische Vlecht een kleine de vezel optische Vlecht van de vormfactor. Eerst ontwikkeld ... Read More
2018-07-25 10:26:11
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|