YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(48)
China 12 van de Vlechtsc van de kernenftth Vezel Optisch APC G652D Geel pvc 900um 1.5Mts fabriek

12 van de Vlechtsc van de kernenftth Vezel Optisch APC G652D Geel pvc 900um 1.5Mts

12 van de Vlechtsc van de kernenftth Vezel Optisch APC G652D Geel pvc 900um 1.5Mts 12 APC van kernensc van de Vezel Optisch Bundel Geel FTTH het Flardcomité van de Vlechteng652d pvc 900um 1.5Mts De optische ... Lees meer
2021-04-22 09:28:19
China 18 de Vlecht3mts Fanout van de Kleurenvezel Optisch Strak Buffersc G657A1 LSZH 0.9mm fabriek

18 de Vlecht3mts Fanout van de Kleurenvezel Optisch Strak Buffersc G657A1 LSZH 0.9mm

18 de Vlecht3mts Fanout van de Kleurenvezel Optisch Strak Buffersc G657A1 LSZH 0.9mm 18 de Vlechten3mts Fanout van de Kleuren Optische Vezel Strak Buffersc G657A1 LSZH 0.9mm 1M Ftth GPON De optische vezelvlecht... Lees meer
2021-04-22 09:25:55
China 12 APC van kleurensc Ceramische Metalen kap IL<0.2dB van Vezel de Optische Vlechten G657A1 LSZH 900um 3Mts SM fabriek

12 APC van kleurensc Ceramische Metalen kap IL<0.2dB van Vezel de Optische Vlechten G657A1 LSZH 900um 3Mts SM

12 APC van kleurensc Ceramische Metalen kap IL van Vezel de Optische Vlechten G657A1 LSZH 900um 3Mts SM Heeft de vezel Optische Knoestige vlecht schakelaar aan de ene kant, is het andere eind vezel optische ... Lees meer
2020-12-18 22:38:51
China FC/APC 4 van het de Vlechtenflard van de Kern Optische Vezel van de het Koordkabel de Waterdichte Zwarte, Aangepaste Lengte fabriek

FC/APC 4 van het de Vlechtenflard van de Kern Optische Vezel van de het Koordkabel de Waterdichte Zwarte, Aangepaste Lengte

FC/APC 4 van het de Vlechtenflard van de Kernen Optische Vezel van de het Koordkabel de Waterdichte Zwarte, Aangepaste Lengte Schakelaartype: FC, ST, SC, LC, E2000, MTRJ, MPO, SMA905, SMA906, MU, FDDI, DIN, D4, ... Lees meer
2020-12-02 16:57:19
China 6 kernsc/APC singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 Meter 0.9mm van de Vezel Optische Vlecht fabriek

6 kernsc/APC singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 Meter 0.9mm van de Vezel Optische Vlecht

SC/APC de waterdichte van het het Flardkoord van de Vezel Optische Vlecht Kabel Openluchtlszh 15 Meter 0.9mm De waterdichte vlechtkabel moet de backbone optische kabel en de optische ontvanger verbinden. Het ... Lees meer
2020-12-02 16:55:54
China Sc-Simplex Enige Wijze van Vlechtenpc 9/125um Gele 0.9mm 2M, de Optische Vlecht van Sc fabriek

Sc-Simplex Enige Wijze van Vlechtenpc 9/125um Gele 0.9mm 2M, de Optische Vlecht van Sc

Wijze van PC van vlechtensc Simplex Enige 9/125um Gele 0.9mm 2M, de Optische Vlecht van Sc SC/PC - vierkant kaarttype Sc-de schakelaar kan direct stoppen, makkelijk te gebruiken, maar ook gemakkelijk uit te ... Lees meer
2020-12-02 16:55:50
China ST UPC SM SX Vlecht, Optische ST van Vezelvlechten Singlemode Simplex Witte Kabel fabriek

ST UPC SM SX Vlecht, Optische ST van Vezelvlechten Singlemode Simplex Witte Kabel

ST UPC SM SX Vlecht, Optische ST van Vezelvlechten Singlemode Simplex Witte Kabel ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 mm ceramische ... Lees meer
2018-07-25 10:26:12
China Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit fabriek

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange ... Lees meer
2018-07-25 10:26:12
China LWL-Vlechtenst muliti-Wijze Simplex 1.5 Meter 3mm, Vezeloptische Vlechten ST de HEREN SX 3mm fabriek

LWL-Vlechtenst muliti-Wijze Simplex 1.5 Meter 3mm, Vezeloptische Vlechten ST de HEREN SX 3mm

LWL-Vlechtenst muliti-Wijze Simplex 1.5 Meter 3mm, Vezeloptische Vlechten ST de HEREN SX 3mm ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 mm ... Lees meer
2018-07-25 10:26:12
China ST MM. 50/125 umvlechten 2 meet 900um Oranje OM2, Koord ST van het Vezel het Optische Flard de HEREN SX fabriek

ST MM. 50/125 umvlechten 2 meet 900um Oranje OM2, Koord ST van het Vezel het Optische Flard de HEREN SX

ST MM. 50/125 umvlechten 2 meet 900um Oranje OM2, Koord ST van het Vezel het Optische Flard de HEREN SX ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 ... Lees meer
2018-07-25 10:26:12
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|