YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(79)
China E2000 APC aan van het de Vezel de Optische Flard van Sc UPC Kabel van het Koord Singlemode Simplex 1.8mm LSZH Stootbord fabriek

E2000 APC aan van het de Vezel de Optische Flard van Sc UPC Kabel van het Koord Singlemode Simplex 1.8mm LSZH Stootbord

E2000 APC aan van het de Vezel de Optische Flard van Sc UPC Kabel van het Koord Singlemode Simplex 1.8mm LSZH Stootbord Toepassing Vezelcommunicatiesysteem Het netwerk van de vezeltoegang Gegevenstransmissie ... Lees meer
2020-12-02 16:57:06
China kern 8/12 pre - Geëindigde van de het Koordvrachtwagen van het Vezel Optische Flard de Kabelassemblage met het Trekken van Oog fabriek

kern 8/12 pre - Geëindigde van de het Koordvrachtwagen van het Vezel Optische Flard de Kabelassemblage met het Trekken van Oog

8, 12 Kernen pre-Geëindigde van de het Koordvrachtwagen van het Vezel Optische Flard de Kabelassemblage met het Trekken van Oog Ons bedrijf kan veelvoudige over lange afstand waterdichte de vezel optische ... Lees meer
2020-12-02 16:56:12
China Zelfstandig FTTH-Sc van het Flardkoord - Sc-de Kabel van de Vezeldaling Zwarte FRP LSZH 20M fabriek

Zelfstandig FTTH-Sc van het Flardkoord - Sc-de Kabel van de Vezeldaling Zwarte FRP LSZH 20M

Zelfstandig FTTH-Sc van het Flardkoord - Sc-de Kabel van de Vezeldaling Zwarte FRP LSZH 20M Wij leiden fabrikant die zich in kabel het assembleren en schakelaars, onze hoofdproducten specialiseerde met ... Lees meer
2020-12-02 16:56:09
China Van het het Flardkoord van LSZH FTTH Schakelaars van Sc de Mini Waterdichte Versterkte met Tik Hoogste Dekking fabriek

Van het het Flardkoord van LSZH FTTH Schakelaars van Sc de Mini Waterdichte Versterkte met Tik Hoogste Dekking

FTTH-Schakelaars van Sc van het Flardkoord kiezen de Mini waterdichte Versterkte met tik hoogste Dekking Wijze uit Mini-Sc de waterdichte versterkte schakelaar, is kleine hoge waterdichte één enkele de kern ... Lees meer
2020-07-03 10:54:50
China LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc fabriek

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

Het Koordgyfjh Binnen Openluchtkabel LSZH G657A2 van het vezel Optische Flard met de Schakelaar van optisch-Kraansc Mini-Sc de waterdichte versterkte schakelaar, is kleine hoge waterdichte één enkele de kern ... Lees meer
2020-07-03 10:43:09
China SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2 fabriek

SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2

Van de de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2 SC/APC van de vezel Optische Toegang de tik hoogste dekking IP67 FTTH IP67 de openlucht waterdichte versterkte schakelaar van gebruiks mini-Sc is kleine hoge ... Lees meer
2020-07-03 10:42:27
China Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel fabriek

Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

Waterdicht van de de schakelaarvezel van sc/apc mini van het het Flardkoord Optisch van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel IP67 de openlucht waterdichte versterkte schakelaar van gebruiks mini-Sc is kleine ... Lees meer
2020-07-03 10:41:48
China Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem fabriek

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

Het Koordsc van het vezel Optisch Flard - Multimode 50(125) umduplex 2.0mm van Sc met Beige Klem Verkoop punt: Toevoegingsverlies Terugkeerverlies ≥ 35dB Duurzaamheid: 500 matings Werkende temperatuur: -40°C~... Lees meer
2018-07-23 16:38:42
China Koord E2000 van het vezel het Optische Flard fabriek

Koord E2000 van het vezel het Optische Flard

FTTH 100% Optisch het Flardkoord van de Testvezel E2000/APC - de Verbindingsdraad van E2000/APC E2000 koord van het Vezel is het optische flard een premieschakelaar die superieure prestaties aanbiedt. De nieuwe ... Lees meer
2018-05-10 18:39:26
China Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G fabriek

Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G

Sc van het het Flardkoord van de wijze Conditionerend Vezel Optisch - Sc-Duplex 50/125um OM3 10G YINGDA-de Wijze die de Duplexkabel van het Vezel Optische Flard conditioneren (50/125um of 62.5/125um) is binnen ... Lees meer
2018-05-10 18:39:16
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|