PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(73)
China Van het het Flardkoord van LSZH FTTH Schakelaars van Sc de Mini Waterdichte Versterkte met Tik Hoogste Dekking fabriek

Van het het Flardkoord van LSZH FTTH Schakelaars van Sc de Mini Waterdichte Versterkte met Tik Hoogste Dekking

FTTH-Schakelaars van Sc van het Flardkoord kiezen de Mini waterdichte Versterkte met tik hoogste Dekking Wijze uit Mini-Sc de waterdichte versterkte schakelaar, is kleine hoge waterdichte één enkele de kern ... Read More
2019-07-11 17:57:20
China Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem fabriek

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

Het Koordsc van het vezel Optisch Flard - Multimode 50(125) umduplex 2.0mm van Sc met Beige Klem Verkoop punt: Toevoegingsverlies Terugkeerverlies ≥ 35dB Duurzaamheid: 500 matings Werkende temperatuur: -40°C~... Read More
2018-07-23 16:38:42
China Koord E2000 van het vezel het Optische Flard fabriek

Koord E2000 van het vezel het Optische Flard

FTTH 100% Optisch het Flardkoord van de Testvezel E2000/APC - de Verbindingsdraad van E2000/APC E2000 koord van het Vezel is het optische flard een premieschakelaar die superieure prestaties aanbiedt. De nieuwe ... Read More
2018-05-10 18:39:26
China Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G fabriek

Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G

Sc van het het Flardkoord van de wijze Conditionerend Vezel Optisch - Sc-Duplex 50/125um OM3 10G YINGDA-de Wijze die de Duplexkabel van het Vezel Optische Flard conditioneren (50/125um of 62.5/125um) is binnen ... Read More
2018-05-10 18:39:16
China FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord fabriek

FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord

FTTH-Flardkoord (Dalingskabel) 1 Kernsc/APC - Sc/APC simplexsm LSZH 1M Kabel van de de vezel moet de optische daling van het toegangsnetwerk (binnen bedrading) vezel optische eenheid in het centrum zetten, aan ... Read More
2018-05-10 18:39:14
China Het gepantserde Koord LC van het Vezelflard fabriek

Het gepantserde Koord LC van het Vezelflard

2Cores het Flardkoord LC, FC, Sc Duplexsm van de staal Gepantserd Vezel met Doorbraakuitrustingen Beschrijving De gepantserde vezelverbindingsdraden kunnen direct in de motorruimte worden gelegd en een ... Read More
2018-05-10 18:39:12
China  Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard fabriek

 Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard

Van het het Flardkoord PDLC van de Basisstationvezel Optische Duplex 7.0mm Waterdichte BBU/RRU Verkoop punt: Type: PDLC-het koord van het vezelflard Wijze: Enige wijze en Multimode Kabelfan-out: 0.5M, 1M ... Read More
2018-05-10 18:39:10
China LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um fabriek

LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um

LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um De optische vezelverbindingsdraad wordt gebruikt als verband tussen vezel ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China Van het de Vezel Optische Flard van Sc/UPC FTTH van de het Koord Zelfstandige Daling de Kabelfanout Uitrustingen fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/UPC FTTH van de het Koord Zelfstandige Daling de Kabelfanout Uitrustingen

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/UPC FTTH van de het Koord Zelfstandige Daling de Kabelfanout Uitrustingen De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum, worden twee parallelle vezel versterkte ... Read More
2016-12-14 16:54:33
China Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad fabriek

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum, worden twee parallelle vezel versterkte ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|