PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje

China 20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje leverancier
20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje leverancier 20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje leverancier 20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje leverancier 20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje leverancier 20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje leverancier

Grote Afbeelding :  20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-lcs-01-B10

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50 PC/plastic blaardoos of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 10 dB Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm Materiaal: plastic PBT
Extra verlies: 0.1dB Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: enige wijze 9/125um standaard: GR910, CEI
Connector: LC/UPC Connector Kleur: blauwe

De Vezel van LC/PC Attenautor 10dB 5dB 3dB SMF-28e, LC/PC-Demper vrouwelijk-Mannetje 10dB

 

 

De optische vezeldemper verdeelt het type en het Wijfje in van flensadapter (koppeling) aan mannetje of Variabele (VOA) 

het type, volgens schakelaars, kan MU, Sc, ST, FC, LC etc… hebben.

 

Van het standpunt van het microgolfnetwerk, is de demper netwerken van een twee haven verlieslijdende microgolf. Het behoort 

om de componenten van de typemicrogolf over te gaan.

 

 

Hoofdtoepassing:

 

(1) om het machtsniveau te controleren: de outputmacht van de trillingscontrole in microgolf super heterodyne 

de ontvanger, om het beste van de lawaaicoëfficiënt en frequentie omzettingsverlies te krijgen, wordt dan de beste ontvangst. 

In de microgolfontvanger, verbetert de automatische aanwinstencontrole, dynamische waaier.

 

(2) het loskoppelen van componenten: in verband met het koppelingselement tussen de oscillator en de lading.

 

(3) de relatieve norm: als vergelijking van de relatieve norm van machtsniveau.

 

(4) sprongdemper in radar het anti blokkeren: het is een veranderlijke demper de waarvan verminderingswaarde kan 

      verander, gewoonlijk zonder vermindering, ontmoete buiteninterferentie, plotseling te introduceren 

      verhoging van vermindering.

 


Hoofdlijnen

  1. Gemaakt van verminderings optische vezel, uitstekende prestaties
  2. Eenvoudige structuur, compacte grootte, gemakkelijk te installeren
  3. Stabiele prestaties, hoge betrouwbaarheid
  4. Geschikt voor 1260 ~ 1650nm brede golflengte
  5. Hoog bezinningsverlies, laag toevoegingsverlies

 

Technische parameters

 

Punt

Attenuation/dB

Precisie 

 

fout (dB)

Het werken 

golflengte

Terugkeer 

verlies (dB)

Schakelaar

 type

Koppelingstype

1-2

≤±0.25dB

1310nm/1550nm

≥35dB

FC; SC/PC

3-15

≤±10%dB

1310nm/1550nm

≥35dB

FC; SC/APC

15-30

≤±1.5dB

1310nm/1550nm

≥35dB

 

 

 Betrouwbaarheidstest

 

Beproevingsomstandigheid

Tussenvoegselverandering

Bezinning

 verandering

Ononderbroken botsing

 (4000times)

<>

>35dB

dalingstest

<>

>35dB

buigende test

<>

>35dB

draaitest

<>

>35dB

Duurzaamheidstest:

<>

>35dB

trektest:

<>

>35dB

Schakelaar geschikte weerstand

200-400gf

 200-400gf

trillingstest:

<>

>35dB

zoute neveltest

<>

>35dB

schoktest

<>

>35dB

werkende temperatuur

 -20℃--+70℃

opslagtemperatuur

-40℃--+70℃

 

 

Andere types zoals FC-Sc kunnen worden verstrekt:

 

20dB 10dB 5dB 3dB SMF-28e Vezel Optische Attenautor, de Demperwijfje van LC/PC-- Mannetje

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)