PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabelSchakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua

China Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua leverancier
Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua leverancier Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua leverancier Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua leverancier

Grote Afbeelding :  Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-Sc-om3-09-13

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-zak, 1500pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 200.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC/PC Vezeltelling: Simplex
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: OM3 - multimode 300 10G
Pakket: plastic zak Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0MM, 1.6MM, 1.8MM
Jas: LSZH Connector Kleur: aqua
temperatuur: -40~+85°C klantenembleem: Ja
golflengte: 850nm

Sc-Kabel van het Vezel Optische Flard OM3 -300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua 
 
 
De vezel optische kabel van vezel Optische pigtail= + 1 schakelaar
 
 
Zal de vezel optische vlecht met andere te verbinden kabelkern verbinden. Het wordt wijd gebruikt in optische vezel
 einddoos, ODF-rek, kabinet om aan vezel optische media convertor/zendontvangers te verbinden
(ook gebruikskoppeling, verbindingsdraad/flardkoord, enz.)
 

Eigenschappen

  1. Keurt hoge precisie ceramische metalen kap met goede concentratie goed
  2. Geavanceerd beëindigingsfaciliteiten & proces
  3. De kabels van de brandclassificatie zijn in optie met OFNR, LSZH & OFNP;
  4. Goede prestatiesduurzaamheid onder omstandigheden het veranderen.
  5. Goede gecompenseerde meetkundekenmerken van top & straal van kromming & vezelhoogte;
  6. 100% geïnspecteerd voor het optische kenmerken en gezicht van het vezeleind;
  7. Het lage toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, maakt en kras-vrije eindgezichten schoon;
  8. Facultatieve schakelaars SC/ST/FC/LC/MU/E2000/LX.5/DIN/D4/SMA/MTRJ (slechts in duplex);
  9. 900um is de strakke als buffer opgetreden voor kabel zoals standaard, beklede kabel ook beschikbaar;

 
Toepassing

  • CATV-netwerk
  • Optische vezelcommunicatiesystemen
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • De toegang van het de bouwnetwerk
  • De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF
  • FTTxsysteem

 
Specificatie
 

Parameter

Eenheid

FC, SC, LC

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM.

SM

MM.

SM

MM.

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Toevoegingsverlies
(typisch)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Terugkeerverlies

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Het werken 
golflengte

NM

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Ruilbaarheid

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Trilling

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Het werken 
temperatuur

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Opslag 
temperatuur

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabel 
diameter

mm

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

 
Het opdracht geven van tot Informatie:
SC-MM. VAN PC 50/125 SIMPLEX0.9mm-2m-PVC
① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦        
 
① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC 
③ kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex 
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.0mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH
 
Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M AquaSchakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van FTTxsc OM3 - 300 10G, Sc-Vlechtmm. 5M Aqua

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)