products

Van de de Vezelvlecht FC UPC SM van FTTH Optisch Enig de Wijzesimplex 900um LSZH 5M Gele 1310nm

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-bf12-62-09-12
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 180pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 100.000 pc's PER MAAND
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: FC /UPC, FC/SPC Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: enige wijze
Pakket: plastic zak/Bister-doos Kabelkleur: blauw, roze, purper, oranje, geel, zwart, rood, bruin, aqua
Sterktelid: 900um Jas: LSZH, PVC

Productomschrijving

Van de de Vezelvlecht FC UPC SM van FTTH Optisch Enig de Wijzesimplex 900um Gele LSZH 5M

 

 

Beschrijving

 

FC de knoestige vlecht, ook genoemd FC-vezel optische bundelvlecht, slechts één eind heeft schakelaar FC, het andere eind 

is een vezelkabel die wordt afgesneden, wordt het verbonden aan de andere vezelkern door fusie, verschijn vaak 

in de optische vezel einddoos om de kabel en de eindapparatuur aan te sluiten. 

 

Het heeft hoofdzakelijk twee types: enige wijze knoestige vlechten of multi-mode pigtails.SMF (enige wijzevezel) 

is geel, de golflengte: 1310nm en 1550nm, de transmissieafstand zijn respectievelijk 10km en

 40km. Het bestaat uit 12pcs-vlechtensamenstelling, is de kleur als volgt: 

blauw, lichtblauwe sinaasappel, groen, bruin, grijs, wit, rood, zwart, geel, purper, roze.

 

Eigenschappen

  1. Is met ANSI, van Bellcore, van TIA/EIA, van CEI, van enz. Internationale en binnenlandse normen in overeenstemming
  2. De actieve verbinding van de vezeltransmissie
  3. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  4. Goede wisselvalligheid en herhaalbaarheid
  5. Meestal gebruikte binnenkaderverbinding, eenvoudig, geschikt en economisch
  6. Gemakkelijk te installeren, kleine grootte, grote capaciteit.
  7. Verbindingsdraaddiameters: 2.0mm, 0.9mm.
  8. Optische Indicatoren: 
  9.    PC-toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; bezinningsvermindering ≥ 50dB; 
  10.    APC toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; Terugkeerverlies ≥ 60dB
  11. Vezeltelling: 4 kern 6 kern 8 kern, 10 boort, kern 12 uit.
  12. De ventilator uit vezels hebben een speciale buisbescherming tegen het verdraaien weg of verwonding, 
  13. en goede buigende eigenschappen.
  14. Kan schakelaars als gebruiken: FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, ENZ.

 

Optische Kenmerken

 

Kabeldiameter

φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Terugkeerverlies

 PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB

Uitwisselingsbekwaamheidsproef

≤0.2dB

Het koppelen tijden 

>1000 keer

Herhaal capaciteit 

≤0.1dB

Trillingstest

≤0.1dB (10-60Hz, 1.5mm Volledige omvang)

Treksterkte: 

0~15Kg

temperatuur het cirkelen test

≤0.2dB (- 40℃~+85℃, na 5times recycleren)

Lage temperatuurtest

≤0.2dB (- 40℃, het laatst 100 uren)

Test op hoge temperatuur

≤0.2dB (+85℃, het laatst 100 uren)

Trektest

≤0.1dB (0-15Hg trek, φ0.9mm vezeluitzondering)

Temperatuurtest

≤0.2dB (+25℃~+65℃, relatieve vochtigheid 93%, na 100hours)

 

 

Toepassing

  • CATV/LAN netwerk
  • Medische instrumenten
  • De industrie en Leger
  • Het netwerk van de vezeltoegang
  • Telecommunicaties
  • De test van het Gigabitinformatienet

 

Ordeinformatie

 

FC/UPC vezel optische schakelaar 

  1. Poolse methode: APC VAN PC UPC
  2. Vezeltelling: 2core, 4core, 6core, 8core, 12 boor, enz. uit
  3. Vezeltype: G652D, G657A, G657A2, G655
  4. Kabeltype: OS1 SM, DE HEREN OM1, OM2, OM3 10G, OM4, ENZ.
  5. Kabellengte: 1meter, 2meter, 3meter,…. Enz.
  6. Pakket: Blaarvakje, plastic zak, document bellenzak

Van de de Vezelvlecht FC UPC SM van FTTH Optisch Enig de Wijzesimplex 900um LSZH 5M Gele 1310nmVan de de Vezelvlecht FC UPC SM van FTTH Optisch Enig de Wijzesimplex 900um LSZH 5M Gele 1310nm

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406