products

Kabel van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc ST MU MT-RJ E200 SMA van Sc FC voor de Vezels van TV 2, 4 Vezels

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpg-scdxx-02-10
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 100pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: sc/upc Vezeltelling: 2Cores, 4core, 6core, 1core, 8core, 12core
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: singlemode 9/125um OS2
Pakket: plastic zak/kartondoos Kabelkleur: Black
Sterktelid: waterdichte kabel

Productomschrijving

Kabel van de de Vezel maakt de Optische Vlecht van Sc ST MU MT-RJ E200 SMA van Sc FC 2 Vezels, 4 Vezels waterdicht

 

De waterdichte vlechtkabel wordt over het algemeen gebruikt in ruwe openluchtmilieu's, heeft hoge vereisten 

op apparaten. Één zij optische schakelaar die met duurzame waterdichte geschikte schakelaar wordt uitgerust, 

en de betrouwbare installatie, het kan zich tegen de verscheidenheid van wild ruw milieu verzetten en snakken levensduur, 

de goede hardheid, schede is sterkte met grote trekspanning, en het goede aan de grond zetten. 

 

De waterdichte vlechtkabel die door ons bedrijf wordt geproduceerd keurt hoogte goed - de delen van de kwaliteitsschakelaar, 

waterdichte kabel en corrosieweerstand van hoogte - vervaardigde kwaliteits waterdichte component, 

door het uniek malen en montageproces, kunnen de schakelaars al verwant respectief ontmoeten 

technische beschrijving. 

 

Wij kunnen kern verstrekken 2, boren 4 uit, boren 6 uit, 8 boor, 12 kernkabel voor meerkeuze uit, ook geassembleerd 

SC, ST, FC, LC-SCHAKELAARS. 

 

De producten voldoen aan de nationale de industrienorm. Vooral geschikt voor openluchttoepassingen binnen 

macht, kabeltelevisie en allerlei controlesysteem.

 

 

Eigenschappen

  1. 2/4/6/8/12 kabel kan kiezen
  2. Facultatieve takkabel 2.0/3.0mm
  3. Sterkte met grote trekspanning, het goede aan de grond zetten
  4. Gebruiks algemene (universele) waterdichte schakelaar 
  5. Verzegelde waterdicht, treksterkte, corrosieweerstand, geschikt voor ruw 
  6. gebiedsmilieu
  7. Regelbare schakelaar, geschikte installatie
  8. De types van schakelaars kunnen met FC, Sc, ST, LC, MTRJ worden geassembleerd
  9. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

 

Specificatie 

 

Schakelaar 

type

SC/UPC, SC/APC, ST/UPC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, MTRJ

Enige wijze

Multi-mode

SM APC

MT-RJ (SM)

MT-RJ (MM.)

IL

≤0.3dB

≤0.1dB

≤0.3dB

≤0.7dB

≤0.45dB

RL

≥50dB

≥35dB

≥60dB

≥40dB

≥25dB

Herhaal capaciteit

≥1000times

Het werk temperatuur

-40℃~+70℃

 

Kabel van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc ST MU MT-RJ E200 SMA van Sc FC voor de Vezels van TV 2, 4 Vezels

Kabel van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc ST MU MT-RJ E200 SMA van Sc FC voor de Vezels van TV 2, 4 Vezels

Kabel van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc ST MU MT-RJ E200 SMA van Sc FC voor de Vezels van TV 2, 4 Vezels

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406