products

Sc FC LC MU bevestigde binnen - de Multiwijze van de lijndemper µm 50/125 SM 1 Meterwaaier 1 ~ 40dB

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-gealigneerd-VOA-01PC
Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 doos van PC/plastoc van de blaar of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
vermindering: 0- -40 vast dB testgolflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm
Type: gealigneerde vaste demper Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: single-mode, multimode Type connector: SC ST FC LC MU O.K. ALLEN
Pools: UPC APC PC verlies terug: 55dB
de tijd van de schakelaarstop: 1000 keer Pakket: 1pc in een blaardoos

Productomschrijving

De Gealigneerde Demper van Sc FC LC MU, Vaste In-line Dempersm 1Meter Waaier: 1~40dB

 

 

De gealigneerde patchcorddempers worden toegepast wanneer de standaardstopdempers niet kunnen worden gebruikt (b.v. niet 

genoeg ruimte in een sluiting) of wanneer het wordt vereist om een optische verbinding te verminderen door niet standaard te gebruiken 

schakelaartype. De bescherming van een speciaal verminderingsdeel wordt gemaakt door ruwe beschermingskoker, die 

verzekert hoge duurzaamheid en stabiliteit. De gealigneerde patchcorddempers die door Sylex worden aangeboden zijn beschikbaar bij 

kabel met buitendiameter van 2.8 mm voor betere identificatie wij Gealigneerde patchcorddempers kunnen aanbieden 

in 4 verschillende kleuren: zwart, wit, groen en rood.

 

Eigenschappen

  • Geoptimaliseerde ion gesmeerde vezeltechnologie
  • Diverse vaste beschikbare vermindering
  • Superieure duurzaamheid
  • Lage polarisatieafhankelijkheid
  • Superieure spectrale vlakheid en zeer lage rimpelingen
  • Weerstaat hoge optische macht tot 1W
  • In overeenstemming geweeste Telecordianorm (gr.-910-KERN)

 

Toepassing:

  1. Telecommunicatienetwerk
  2. CATV-Netwerk
  3. Datacommunicatie
  4. Instrumentatie
  5. Lokaal Gebiedsnetwerk
  6. Netwerk van de vezel het Optische Toegang

 

 

Specificaties

Vezeltype

  Punten

Enige Wijze

(9/125µm)

Multiwijze (50/125µm,

62.5/125µm)

Verminderingswaarde (dB)

1 to30

1 tot 25

Werkende Golflengte

1260 to1620

850 /1300

Terugkeerverlies (dB)

UPC

≥55

-

APC

≥65

-

Verminderingstolerantie (dB)

±0.5

Maximummachtsvermogen (W)

1

Werkende Temperatuur

-10℃~+75℃

Opslagtemperatuur

-40℃~+85℃

 

Sc FC LC MU bevestigde binnen - de Multiwijze van de lijndemper µm 50/125 SM 1 Meterwaaier 1 ~ 40dBSc FC LC MU bevestigde binnen - de Multiwijze van de lijndemper µm 50/125 SM 1 Meterwaaier 1 ~ 40dB

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406