products

Veranderlijke de Schakelaarsm UPC APC van Sc ST van de Vezel Optische Demper VOA PC 850nm

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: AANDACHT-SC/ST S-MVOA-01
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastoc zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
vermindering: 0-30dB regelbaar testgolflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm
Lichaamsmateriaal: Metal Extra verlies: 0.1dB
Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃) Vezel optisch type: single-mode, multimode
Type connector: SC ST Pools: UPC APC PC
huiskleur: groen, blauw, beige

Productomschrijving

LC mechanische Veranderlijke Demper, MVOA-Demper0-30db LC/PC VOA Demper

 

 

LC de mechanische veranderlijke optische demper wordt over het algemeen gebruikt in optische meting. In wanneer 

gevoeligheid van de maatregelen plaatst de optische ontvanger, gewoonlijk in de optische ontvangersinput om het ontvangen aan te passen 

lichte macht. Het is in het midden van vezelschakelaar, geschikt voor allerlei vezeloptische schakelaar met 

al hoge prestaties van schakelaars.

 

 

Wanneer de gebruiks optische demper, gelieve het milieu schoon en droog te houden, gezet op stofglb 

wanneer niet in gebruik, verbiedt het handvat zorvuldig, strikt botsing.

 

Hoofdgebruik:

 

(1) om het machtsniveau te controleren: de outputmacht van de trillingscontrole in microgolf super heterodyne 

de ontvanger, om het beste van de lawaaicoëfficiënt en frequentie omzettingsverlies te krijgen, wordt dan de beste ontvangst. 

In de microgolfontvanger, verbetert de automatische aanwinstencontrole, dynamische waaier.

(2) het loskoppelen van componenten: in verband met het koppelingselement tussen de oscillator en de lading.

(3) de relatieve norm: als vergelijking van de relatieve norm van machtsniveau.

(4) sprongdemper in radar het anti blokkeren: het is een veranderlijke demper waarvan verminderingswaarde 

kan veranderen, gewoonlijk zonder vermindering, ontmoete buiteninterferentie, plotseling te introduceren

 verhoging van vermindering.

 


Hoofdlijnen

  1. Gemaakt van verminderings optische vezel, uitstekende prestaties
  2. Eenvoudige structuur, compacte grootte, gemakkelijk te installeren
  3. Stabiele prestaties, hoge betrouwbaarheid
  4. Geschikt voor 1260 ~ 1650nm brede golflengte
  5. Lage PDL
  6. Vermindering 1dB aan 30dB
  7. Compacte grootte, lichtgewicht
  8. Laag bezinningsverlies
  9. Hoge machtstolerantie, stabiliteit op lange termijn
  10. Onafhankelijke van het golflengteeffect
  11. Precies de waaier van de controlevermindering
  12. Eenvoudige verrichting
  13. Ontmoet GR910

 

Toepassing:

  1. EDFA-machtsversterker
  2. Het machtssaldo in het systeem
  3. CATV
  4. Optische toe:voegen-dalingsmultiplextelegraaf in de optische machtsregelgever

 

Specificatie:

 

Parameter

Voorwaarde

Waarde

Vermindering (dB)

UPC

1~30

APC

Terugkeerverlies (dB)

UPC

>50

APC

>60

Werkende golflengte (NM)

1310, 1550, 1240, 1600

Verminderingsnauwkeurigheid

1~4dB

≤0.5dB

5~30dB

<10>

Werkende temperatuur ()

-

-40 ~ +75

Opslagtemperatuur ()

-

-40 ~ +85

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

-

<0>

Relatieve vochtigheid (%)

75

95

Trilling (dB)

10 ~55,2Hrs

∆IL≤0.2

Effect (dB)

1.5m, 5 dalingen

∆IL≤0.2

 

 

 

ST MVOA demper, optische demper van de metaal0-30db de veranderlijke regelbare vezel

 

Veranderlijke de Schakelaarsm UPC APC van Sc ST van de Vezel Optische Demper VOA PC 850nm

 

SC/PC, de demper van SC/APC MVOA, optische demper van de metaal0-30db de Mechanische regelbare vezel

 

Veranderlijke de Schakelaarsm UPC APC van Sc ST van de Vezel Optische Demper VOA PC 850nmVeranderlijke de Schakelaarsm UPC APC van Sc ST van de Vezel Optische Demper VOA PC 850nm

 

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406