products

Vast Type 10dB, 1 - 20dB Multimode Vezeldemper LC/PC voor CATV FTTH

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-lcs-01-B10
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastoc zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
vermindering: 10dB testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Plastic Extra verlies: 0.1dB
Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃) Vezel optisch type: Single-mode, Multimode
De industrienorm: Telcordia Ta-nwt-001209 Type connector: SC/APC
kleur: stofglb: wit, schakelaarlichaam: blauw schakelaarvorm: stop in vaste 10dB

Productomschrijving

LC optisch Demper Vast Type 10dB, 1-20dB Vezeldemper LC/PC voor CATV FTTH

 

 

Is het vezel Optische Wijfje aan Mannelijke Insteektypedemper (demper FM) een soort attenaution 

de regelbare demper die één eind schakelaartype is, het andere eind is adaptertype (wordt bekend dat als 

mannetje aan wijfje). Volgens het gezicht van het metalen kapeind kan het in geneigde PC en APC worden verdeeld 

acht graden, vermindering is zeer selectief, facultatieve 0 ~ 30dB, golflengte 1250 tot 1650nm.

wegens rijp productieproces, hoge test en kwaliteitscontrole, nu kunt u tot 1dB, 2dB opdracht geven, 

3dB, 4dB, 5dB, 7dB, 10dB, 15dB, 20dB, 25dB, enz.

 

Het mannetje aan vrouwelijke type vaste demper wordt hoofdzakelijk toegepast op de optische vermindering van de verbindings optische macht 

om de doel vereiste macht te krijgen. Het heeft hoofdzakelijk types: SC, LC, FC, ST, MU. 

 

 

Eigenschappen

  1. Enige wijze en Multimode 
  2. Zirconiumdioxydekokers of de kokers van het Fosfoorbrons 
  3. Het standaardcompatibele systeem van NTT 
  4. De dichtheid van het verhogingenpaneel en snelle stop in installatie
  5. Nieuwe Sc-voetafdruk voor duplex en 4 manierontwerp, compacter voor het meeste flard 
  6. Volgzaam met Bellcore-gr.-910-KERN
  7. Alle delen volgzaam met ROHS

 

Toepassing

  • Telecommunicatie
  • CATV
  • LAN & WAN
  • Netwerk
  • Breedband
  • FTTP-netwerk

 

Technische Parameter

 

Terugkeerverlies

≥45dB (SPC), ≥55dB (UPC), ≥65dB (APC)

Verminderingstolerantie (dB)

1-5dB<±0.5 dB

510dB<±10%

1125dB<±5%

Werkende Golflengte (NM)

1310±10nm

1550±10nm

1310 en 1550±10nm

Werkende Temperatuur (℃)

-40℃~+75℃

 

Vast Type 10dB, 1 - 20dB Multimode Vezeldemper LC/PC voor CATV FTTH

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406