products

Metaal Vaste LC-Singlemode de Vezel Optische Demper van PC 3dB Lichtgewicht

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-lcs-01-B03
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50 PC/plastic blaardoos of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
vermindering: 3dB Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm Materiaal: Metal
Extra verlies: 0.1dB Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: enige wijze standaard: GR910, CEI
Connector: LC/UPC Connector Kleur: blauwe

Productomschrijving

LC vaste Singlemode Demperpc 3dB, Norm van CEI van de Vezel de Optische Demper LC 3dB

 

 

De optische demper is een soort nauwkeurig instrument wat het verschillende verminderingswaarden overeenstemmen verstrekken 

aan de behoefte aan het project. De verminderingsmethode van het product is: verminder door het hiaat tussen 

de optische vezel, vermindert volgens het contactdeel van lek, en vermindert volgens 

verminderingsvezel.

 

Eigenschappen

  1. Is met GR910, overeenstemming met CEI-norm in overeenstemming
  2. Diverse verminderingsmanier, allerlei beschikbare schakelaars
  3. Laag toevoegingsverlies en extra verlies
  4. Hoge verminderingsnauwkeurigheid
  5. Hoog terugkeerverlies, compacte grootte, lichtgewicht
  6. Hoge stabiliteit, hoge betrouwbaarheid

 

Toepassing

  • Optische vezelcommunicatiesysteem
  • Netwerk van de vezel het optische datacommunicatie 
  • Optische vezelcatv netwerk
  •  Andere optische testende technologie

 

Specificatie

Punt

Attenuation/dB

Precisie

 fout (dB)

Het werken 

golflengte

Terugkeer 

verlies (dB)

Schakelaartype

Koppelingstype

1-2

≤±0.25dB

1310nm/1550nm

≥35dB

FC; SC/PC

3-15

≤±10%dB

1310nm/1550nm

≥35dB

FC; SC/APC

15-30

≤±1.5dB

1310nm/1550nm

≥35dB

 

 

Metaal Vaste LC-Singlemode de Vezel Optische Demper van PC 3dB LichtgewichtMetaal Vaste LC-Singlemode de Vezel Optische Demper van PC 3dB Lichtgewicht

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406