PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB

China FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB leverancier
FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB leverancier FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB leverancier FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB leverancier FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB leverancier

Grote Afbeelding :  FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-fcs-01-R05

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastic zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 5 dB Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm Materiaal: de legering of het koper van het metaalzink
Extra verlies: 0.1dB Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: enige wijze standaard: GR910, CEI

FC/PC-Wijfje aan Vrouwelijke Demper, Demper van de Vezel de Optische Koppeling 5dB

 

 

De optische het type van adapterflens demper wordt gebruikt voor vermindering van optisch machtsapparaat, dat is 

hoofdzakelijk gebruikt voor indexmeting, de korte vermindering van het de vezelsignaal van het communicatie op afstandsysteem 

en test en andere gelegenheden. 

 

De optische vezeldemper aangezien een soort optisch passief apparaat, de optische macht zuivert, zuivert optisch 

instrumentenkaliberbepaling, en gebruik voor optisch signaalvermindering. Het wordt gemaakt van verminderings optische vezel 

welke zich met metaalionen mengen, zodat kan het de lichte macht aan het vereiste niveau aanpassen.

 

 

Specificatie

  1. Golflengte: 1260~1620nm
  2. Aanvankelijk Toevoegingsverlies <>
  3. Verminderingswaaier: 1dB-60dB
  4. Vezel: SMF-28e
  5. Kabeloptie: de naakte losse tube/2mm kabel van fiber/0.9mm
  6. Schakelaaroptie: FC/SC/LC.etc.

 

Ordeinformatie

 

 

Fiberytype

Kabeldiameter

Vezellengte

Schakelaartype

 

A=SM

S=customer specificeert

3=3mm vezel

2=2mm vezel

09=900 losse buis

S=customer specificeert

01=1M

02=2M

S=customer specificeert

0=None

1=FC/PC

2=FC/APC

3=SC/APC

4=SC/PC

5=ST

6=LC

7=customer specificeren

 

FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)