products

FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-fcs-01-R05
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastic zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
vermindering: 5 dB Golflengtewaaier: 126016500nm
testgolflengte: 1310nm, 1550nm Materiaal: de legering of het koper van het metaalzink
Extra verlies: 0.1dB Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: enige wijze standaard: GR910, CEI

Productomschrijving

FC/PC-Wijfje aan Vrouwelijke Demper, Demper van de Vezel de Optische Koppeling 5dB

 

 

De optische het type van adapterflens demper wordt gebruikt voor vermindering van optisch machtsapparaat, dat is 

hoofdzakelijk gebruikt voor indexmeting, de korte vermindering van het de vezelsignaal van het communicatie op afstandsysteem 

en test en andere gelegenheden. 

 

De optische vezeldemper aangezien een soort optisch passief apparaat, de optische macht zuivert, zuivert optisch 

instrumentenkaliberbepaling, en gebruik voor optisch signaalvermindering. Het wordt gemaakt van verminderings optische vezel 

welke zich met metaalionen mengen, zodat kan het de lichte macht aan het vereiste niveau aanpassen.

 

 

Specificatie

  1. Golflengte: 1260~1620nm
  2. Aanvankelijk Toevoegingsverlies <>
  3. Verminderingswaaier: 1dB-60dB
  4. Vezel: SMF-28e
  5. Kabeloptie: de naakte losse tube/2mm kabel van fiber/0.9mm
  6. Schakelaaroptie: FC/SC/LC.etc.

 

Ordeinformatie

 

 

Fiberytype

Kabeldiameter

Vezellengte

Schakelaartype

 

A=SM

S=customer specificeert

3=3mm vezel

2=2mm vezel

09=900 losse buis

S=customer specificeert

01=1M

02=2M

S=customer specificeert

0=None

1=FC/PC

2=FC/APC

3=SC/APC

4=SC/PC

5=ST

6=LC

7=customer specificeren

 

FC/PC-Wijfje aan de Vrouwelijke van de de Flensdemper van de Vezel Optische Koppeling Enige Wijze 5dB

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406