products

De enige Schakelaar van de Wijzeassemblage, FC-het Gebiedsinstallatie FTTH van de Vezel optische schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Yard-FiC-FC/UPC
Min. bestelaantal: 500pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 PCs/blaardoos, 1500 PCs/karton
Levertijd: 5 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: Plastic huiskleur: Black
Type vezel: enige wijze Toevoegingsverlies: < 0="">
verlies terug: > 45 dB, (typische 50dB) Pak: Blister vak

Productomschrijving

FC snelle Assemblageschakelaar, FC-het Gebiedsinstallatie FTTH van de Vezel Optische Snelle Schakelaar

 

 

Voordeel:

  1. Geschikt voor;  2mm* 3mm de kabel van de dalingsvezel
  2. Ceramische v-Groef structuur, goede het verzegelen prestaties, vlam - vertrager
  3. Toevoegingsverlies: gemiddelde ≤ 0.3 dB, MAXIMUM ≤ 0.5dB
  4. Terugkeerverlies: ≥45dB
  5. Geen epoxy of opgepoetste behoefte, field-installable, fabriek ingebedde vezel
  6. De besnoeiingslengte van de vezelkabel: 15mm /10mm

 

Beschrijving

 

De Schakelaar van de gebiedsassemblage (Snelle Schakelaar) wordt ontworpen voor eenvoudige en snelle gebiedsbeëindiging van

enige vezels, zonder de extra het assembleren hulpmiddelen. Het hart van de Snelle snelle schakelaar is

een pre-opgepoetste metalen kap en een mechanische las binnen het schakelaarlichaam. Zij worden wijd gebruikt

in FTTx die, die omhoog Vernieuwing van Computer verbinden/Zaal toepassingen controleren. De installatie

het proces vergt ongeveer twee minuten, en de schakelaar tijdens het installatieproces niet

vereis om het even welke kleefstof en het genezen van proces. 

 

YINGDA voorziet de schakelaars van de gebiedsassemblage van uniek ontwerp van gepatenteerde mechanisch

laslichaam dat een fabriek-opgezette vezelstomp en een pre-opgepoetste ceramische metalen kap opneemt.

Het is niet alleen voor single-mode of multimode vezel, en kan ook aan 900 microns, 3 mm kiezen en

de introductie van kabel 8 doopvonttype. 

 

 

Eigenschappen

  • Gemakkelijk assemblageproces
  • Beschikbaar in de schakelaarstijlen van LC, van Sc, en ST
  • Beschikbaar in multimode of singlemode versies
  • Fabriek het oppoetsen elimineert verlieszorgen
  • De vezel kan vereiste reseatedNo dure hulpmiddelen zijn
  • Geen vereist epoxy
  • Anaërobe zelfklevend-stijl, field-installable schakelaars
  • Meest robuuste verbinding, ideaal voor binnen en buiteninstallatietoepassingen
  • De herhaalbare tijden is niet minder dan 50 keer;
  • Spanwijdteontwerp met lange levensuur, meer dan 30 jaar.
  • Nauwkeurige mechanische afmetingen
  • Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  • Voldoe norm van iec61754-4

 

Toepassing

  1. Gebouwmilieu's
  2. Verbindingen bij het bureau voor LAN milieu's
  3. Flardpanelen
  4. Directe materiaalbeëindiging
  5. Vezel aan de Abonnee/Huis (FTTH) toepassingen
  6. Reparatie/vervangingsvereisten
  7. De lood van de materiaaltest

 

Specificatie

 

Type

Parameters

Toevoegingsverlies

≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)

Terugkeerverlies

≤ -40dB

Naakte vezelsterkte

>5N

Beklede sterkte

>10N

Spanning

>50N

Mechanische duurzaamheid (500times)

IL ≤ 0.2dB & RL ≤ 5dB

Werkende Temperatuur

5 ºC aan +70 ºC

 

Ordeinformatie

 

  1. Schakelaar: SC/UPC, SC/APC
  2. Kabeltype: binnenkabel 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm of dalingskabel 2x3mm
  3. Schakelaarkleur: zwart
  4. De kleur van stofglb: groen wit,
  5. Pakket: 10pcs/set of aangepaste 1pc/set,
  6. O.k. OEM

De enige Schakelaar van de Wijzeassemblage, FC-het Gebiedsinstallatie FTTH van de Vezel optische schakelaarDe enige Schakelaar van de Wijzeassemblage, FC-het Gebiedsinstallatie FTTH van de Vezel optische schakelaarDe enige Schakelaar van de Wijzeassemblage, FC-het Gebiedsinstallatie FTTH van de Vezel optische schakelaarDe enige Schakelaar van de Wijzeassemblage, FC-het Gebiedsinstallatie FTTH van de Vezel optische schakelaar

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406