products

PBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheid

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-lcs-DX
Min. bestelaantal: 1000pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50 PC/doos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 200km/maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Vezeltelling: duplex, zipcord schakelaarmateriaal: Plastic
adapterkleur: groen. blauw, beige, purper, aqua Kokermateriaal: Keramische
Type vezel: SM, MM., OM3, OM4 poetsmiddelwijze: APC, UPC, PC, SPC
BEDRIJFSTEMPERATUUR: -40 ~ +85 °C golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm
Huismateriaal: PBT, ABS

Productomschrijving

PBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel de Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Norm van Wijzetelecommunicatie

 

 

Eigenschappen

  1. Laag toevoegingsverlies <0>
  2. Hoog terugkeerverlies
  3. Kleine hoge grootte, - dichtheid
  4. Hoge precisiemechanisme
  5. Eenvoudige installatie en verrichting

 

Toepassing

  • Optische vezel communicatie ruimte/netwerkkabinet
  • Vezel Optisch Dwarskabinet
  • CATV
  • EPON 
  •  FTTP

 

Specificatie

 

Punt

Enige wijze

multimode

Pools

UPC

APC

UPC

PC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

0.3dB

Terugkeerverlies

≥50dB

≥60dB

≥50dB

≥35dB

Max. vermindering

0.4dB@1310nm

0.3dB@1550nm

0.4dB@1310nm

0.3dB@1550nm

3.0dB@850nm

1.2dB@1300nm

3.0dB@850nm

1.2dB@1300nm

vermindering

Enige wijze: 1310nm≤0.35dB/km; 1550nm≤0.25dB/km

    multimode: 850nm≤3.0dB/km; 1300nm≤1.0dB/km

duurzaamheid

≥1000/Matings

Het werk temperatuur

-30℃~ +70℃

Nota: de parameters in de lijst voor verwijzingsdoeleinden slechts, als de numerieke verandering zonder voorafgaande kennisgeving.

 

Ordeinformatie

 

1.  Het poetsmiddel van het eindgezicht: PC, UPC. APC

2. Kabeltype; enige wijze (SM= 9/125), multimode (MM= 50/125 of 62.5/125) OM3; OM4

3. Kabelcapaciteit: Simplex of Duplex

4. Kabeljasje: PVC, LSZH, PU…

5. Kabeldiameter: 0.9mm 1.6mm 2.0mm 3.0mm 4.0mm ......

6. Kabellengte: L=1M, 2M, 3M ````````` (M=Meter) of aangepast

7. Kabelkleur: aangepast

 

 

Allerlei LC-adapter kunnen zijn choosen:

 Simplex, Duplex, Vierling, met flens of zonder flens, blindtype, enz.

 

PBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheid

 

Meer product toont:

 

PBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheidPBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheidPBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheidPBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheidPBT-Voetafdruktype van Sc van de Vezel Optische Adapter LC Duplex Blauwe Enige Hoge Wijze - dichtheid

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406