products

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS,ROHS
Modelnummer: Fhpc-scu-02-sfs-a2b-70
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk/zak
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Toepassing: De binnen bedrading van FTTH Connector: SC/UPC
Vezeltelling: 2 kern Type vezel: G657A2
Kabelschede: LSZH Kabel lengte: 70 meters
Kabelkleur: zwarte/wit Toevoegingsverlies: < 0="">
Het lid van de kabelsterkte: staaldraad de diameter van de dalingskabel: 2.0*5.0 mm

Productomschrijving

 

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad

 

De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum, worden twee parallelle vezel versterkte plastieken FRP geplaatst bij 

twee kanten. Een staaldraad aangezien het extra sterktelid ook wordt toegepast wordt, dan de kabel voltooid met 

een zwarte of kleurenlszh Schede.

 

Eigenschappen

  1. De speciale hoge buigende straal optische vezel, verstrekt bredere bandbreedte, verbetert het netwerk 
  2. transmissieprestaties;
  3. Twee parallelle FRP of metaalsterktelid zodat de kabel goede compressie heeft 
  4. de prestaties, beschermen de vezel;
  5. Eenvoudige structuur, lichtgewicht, sterke uitvoerbaarheid;
  6. Het unieke groefontwerp, gemakkelijk te pellen, de geschikte verbinding, de eenvoudige installatie en het onderhoud;
  7. Lage rook halogeen-vrije vlam - de schede of de vlam van het vertragerspolyethyleen - de schede van vertragerspvc,
  8.  milieubescherming.
  9. Kan met een meerderheid van gebiedsschakelaar worden aangepast, kan bij plaats worden geëindigd.
  10. wegens zijn zacht en licht, wordt het wijd gebruikt in toegangsnetwerk; zo wordt het ook genoemd binnentoegang 
  11. de kabel van de netwerkvlinder, en wegens zijn vorm riep vlinder optische kabel, figuur 8 kabel.
 

Toepassing

  • Voor binnen/outdoor-bedrading, de kabel van het eindgebruikers direct gebruik;
  • De bouw introducerend (dalings) kabel;
  • De binnen openluchtdistributie van FTTH

Implementatienormen

  • YD/T1997-2009 kabel van de de vlinder de optische daling van het toegangsnetwerk

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad

 

Specificatie

 

Punt

VAN DE DE DALINGSkabel VAN SC FC ST LC HET FLARDkoord

IL (dB)

≤0.2

Maximum IL (dB)

≤0.3

Het werk temperatuur (°C)

-40~+80

Temperatuurcyclus (°C)

-40~+75

Opslagtemperatuur (°C)

-40~+85

Uitwisselbaarheid (dB)

≤0.2

Stoptijden

1000 keer

Herhaal capaciteit (dB)

≤0.1

RL (dB)

≥45 ≥50 ≥60

Onderdompeling

Temperatuur 43°C, 

PH5.5 voor 7days

 

 

Ordeinformatie

 

Fhpc-xxx-XX

        1 - 2 - 3 4 - 5 6 - 7

 

FHPC

Schakelaar 

type

 

Vezel 

telling

Kabel 

type

Sterkte 

lid

Vezeltype

Kabel 

kleur

Kabel 

Lengte

FH=ftth

1

2

3

4

5

6

7

Pc=patch 

koord

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

LCU=LC/UPC

….

01=1core

02=2core

04=4core

….

F8=Figure 8

SF=self-supporting

F=FRP

S=steel

5D=G.652D

A1=G.657A1

A2=G.657A2

 

W=white

B=Black

Y=yellow

01=1m

02=2m

10=10m

 

 

FTTH-Dalingskabel cijfer-8 Binnenftth-Zelfstandige Openlucht van de Dalingskabel

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met StaaldraadZwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad

 

 

FTTH-het flardkoord 2core SC/UPC-SC/UPC van het flardkoord 2core SC/APC-SC/APC FTTH 

Zwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met StaaldraadZwarte 2 boren Enig Sc van het het Flardkoord van de Wijzevezel uit - Sc 657A2 Simplex70m met Staaldraad

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406