• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    de aardige vezel optische doos, goede kwaliteit, aardig pakket, de aardige dienst, wacht op mijn nieuwe orden. dank
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, met zelfde kwaliteit, steunt me altijd aan prijs, dank elke keer voor speciale steun voor ons. als u-bedrijf zodat veel, zie u spoedig in China
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en direct antwoord, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst, en onze markt stijgt, werken futher
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Hallo mijn vriend, blij beginnen met u voor oude 8years te werken. en tijdens dit keer openden wij verscheidene takken, dank want ur altijd steunt, hoewel de markt laag is, maar ons verkoopvolume verhoogt, houdt van u allen,
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406
China Het Flardcomité van de 96 Vezelsmpo MTP Vezel Bijlage voor Hoge Data Center - dichtheidsnetwerk

Het Flardcomité van de 96 Vezelsmpo MTP Vezel Bijlage voor Hoge Data Center - dichtheidsnetwerk

Schakelaar: 12 vezel MPO MTP, LC-Schakelaars
maximum cassette: de Cassette van 4 PCs MPO
maximum capacityy: 96 Vezelkernen
China 12 24 Vezelsmpo MTP Cassette Plastic OM3 10G Aqua Male Multimode Cable

12 24 Vezelsmpo MTP Cassette Plastic OM3 10G Aqua Male Multimode Cable

Schakelaar: De Schakelaars van MPO MTP LC
Vezeltelling: 8fibers MPO, 12fibers MPO, 24fibers MPO
Toepassing: Hoog datacentrum, - het systeem van de dichtheidskabel
China 12 van het het Flardkoord OM4 50/125um van de vezelmpo Vrouwelijke Schakelaar van het de Eliteverlies 0.35dB de Purpere Polariteit A

12 van het het Flardkoord OM4 50/125um van de vezelmpo Vrouwelijke Schakelaar van het de Eliteverlies 0.35dB de Purpere Polariteit A

Schakelaar: De vrouwelijke schakelaars van MPO MTP
Vezeltype: OM4 multimode 50/125um
Kabeltype: 12colors bundelkabel
China Polariteit B 12 Vezel Optisch MTP MPO APC Wijfje aan de Mannelijke Assemblage van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

Polariteit B 12 Vezel Optisch MTP MPO APC Wijfje aan de Mannelijke Assemblage van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

Schakelaar: De mannelijke schakelaar van MPO, de vrouwelijke schakelaar van MPO
Vezeltype: Enige wijze G657A1
Kabeltype: om 3.0mm kabel
China 24 Assemblage OM3 10G Aqua van de vezel de Optische MTP MPO Kabel 25 Meterblauw

24 Assemblage OM3 10G Aqua van de vezel de Optische MTP MPO Kabel 25 Meterblauw

Verpakking Details: Ingepakt in plastic zak, in een verschepende buitenkartondoos.
Levertijd: 3-5working de dagen na ontvingen uw betaling
Betalingscondities: T / T of Western Union
China De Optische Schakelaars van de Data Centermpo MTP Vezel 8 12 24 Vezels Vrouwelijke Mannelijke SM MM.

De Optische Schakelaars van de Data Centermpo MTP Vezel 8 12 24 Vezels Vrouwelijke Mannelijke SM MM.

Schakelaar: MPO MTP
Vezeltype: enige wijze, multiwijze
Vezeltelling: 8 vezels, 12fibers, 24fibers
China Het 96 Vezelsrek zet van het de Cassettebeheer van MTP MPO het Flardcomité met de Kabelassemblage van de 24 Vezelsvrachtwagen op

Het 96 Vezelsrek zet van het de Cassettebeheer van MTP MPO het Flardcomité met de Kabelassemblage van de 24 Vezelsvrachtwagen op

Schakelaar: MPO MTP - LC-SC FC ST
maximum cassette: 4 PCs
maximum capacityy: 96 vezels
China 12 MPO-optische vezelpatchkabelassemblages OM3 40/100G Aqua 10 meter voor datacenters

12 MPO-optische vezelpatchkabelassemblages OM3 40/100G Aqua 10 meter voor datacenters

Kabeldiameter: 3.0mm
Kabeljasje: LSZH
Kabellengte: 1 m
China MTP-MPO-cassette met SM/MM-Elite-invoegverlies voor vezelbeheer

MTP-MPO-cassette met SM/MM-Elite-invoegverlies voor vezelbeheer

Vezeltype: OM3,OM4,SM/MM/OM3,OM2,OM1
Certificering: ISO,CE
Verbinding: MPO,SC,ST,FC
China Cassette van de de Vezel de Optische Kabel van 12F 24F MTP MPO voor Flardcomité de Zwarte van het Rek19inch 1U Metaal

Cassette van de de Vezel de Optische Kabel van 12F 24F MTP MPO voor Flardcomité de Zwarte van het Rek19inch 1U Metaal

Schakelaar: DE SCHAKELAARS VAN MPO LC UPC
maximum capacityy: 24 kernen kiezen vezel uit
Toepassing: Hoog datacentrum, - de assemblage van de dichtheidskabel
1 2 3 4 5