products

1*32 passieve Vezel Optische PLC Splitser

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: 1X32 splitsersmodule
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 5pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde informatie
Connector: sc/upc Type vezel: enige wijze G657A1
Toevoegingsverlies: 16.5dB Uniformiteit (Max.): 1.5dB
golflengte: 1260 - 1650 NM PDL (Max.): 0.3dB
module grootte: 140×115×18mm vierkante buisgrootte: 50×7×4mm
vlakke buisgrootte: 80×20×6mm

Productomschrijving

1*32 passieve Vezel Optische PLC de Splitserskoppeling van de Splitsersdoos FTTH PON

 

 

PLC (Vlaklightwavekring) de splitser wordt gemaakt door lithografie, corrosie, het ontwikkelen zich 

productietechnologie, het proces van de gebruikshalfgeleider. De vezelserie is op de oppervlakte van 

de optische spaander, gespleten functie is geïntegreerd in de spaander, die 1:1 moet bereiken dat op een spaander wordt verdeeld; 

dan koppelde de koppeling respectievelijk inputeind en een serie van de het kanaalvezel van het outputeind multi 

van de spaander en verpakt. Het wordt wijd gebruikt in FTTH-netwerk, CATV-netwerk, 

Het netwerk van GPON EPON.

 

Zwarte ABS doosplc splitsersspecificatie:

Type

1×2 

1×4 

1×8 

1×16 

1×32 

1×64 

Werkende Golflengte

 (NM)

 1260~1650

Vezeltype

G657A of als verzoek van klanten

Toevoegingsverlies (dB)

(S/P)

 4.0/3.8

 7.3/7.0

 10.5/10.2

13.7/13.5

16.9/16.5

21.0/20.5

Terugkeerverlies (dB)

 (S/P)

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

Afhankelijke polarisatie

 Verlies (dB)

0.2

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Gerichtheid (dB)

55

55

55

55

55

55

Afhankelijke golflengte

 Verlies (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

Temperatuurstabiliteit

 (- 40~85 °C) (dB)

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

Het werken 

Temperatuur (°C)

-40~85

Opslag 

Temperatuur (°C)

-40~85

Vierkante Buis (mm)  

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

Doos (mm)  

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

Vlakke Buis (mm)  

60×7×4

60×7×4

60×7×4

60×12×4

80×20×6

N/A

 

1*32 passieve Vezel Optische PLC Splitser

1*32 passieve Vezel Optische PLC Splitser

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406