products

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: FPG-ST-OM3-0.9-3-a
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc in een plastic zak, klantenembleem of etiket o.k. ontwerp
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Type vezel: Mulitmode 50/125 OM3 Vezeltelling: Simplex
Kabeltype: optische vezel Kabeldiameter: 0.9 mm
Kabel lengte: 3 Mtrs schakelaarlaars: Black
poetsmiddelwijze: PC Connector: ST
Kabelkleur: aqua OEM: O.K.
Verlengstuk: Keramische

Productomschrijving

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit

 

 

ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2.5 mm 

ceramische (gewoonlijk) of polymeermetalen kap om de vezel te houden. Duidelijk sprekend, de ST vezelvlecht (rechtstreeks 

Uiteinde) is een vezelvlecht die een stop en een contactdoos gebruikt die met een helft-draai bajonet op zijn plaats gesloten is 

slot. De ST Vlecht was de eerste defactornorm voor vezel optische aanleg van kabelnetten en ST de vezelvlecht is één 

van de belangrijke vezelvlechten.

 

De ST Vlecht heeft een bajonet-stijl huisvesting en een lange metalen kap met veerwerking de vezel houden. 

Zij zijn beschikbaar in zowel multimode of singlemode versies. Horizontaal opgezet simplex 

en de duplexadapters zijn beschikbaar met metaal of plastic huisvesting, met een keus van fosfoor 

brons of zirconiumdioxyde gespleten koker. 

 

Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Hoog Terugkeerverlies
  • Goed herhaal capaciteit
  • Goede Uitwisselingscapaciteit
  • Stabiliteit op hoge temperatuur
  • Leef de specificatie van YD/T na 1272.4-2007
 

Specificatie

 

Schakelaartype

LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.

MU/AP duplexmtrj/female, MTRJ/Male

Vezeltype

9/125um smf-28 of gelijkwaardige (Enige wijze) OS1,

 (Multi-mode) 50/125um OM1, 62.5/125um OM2 

& 50/125um, 10G OM3, OM4

Kabeltype

Simplex, Duplex (Pitkoord) Φ3.0mm, Φ2.0mm, 

Φ1.8mm Φ1.6mm pvc of LSZH Φ0.9mm, 

Φ0.6mm voor als buffer opgetreden vezel

Pvc of LSZH

Het oppoetsen Manier

UPC, SPC, APC (8°& 6°)

Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Enige wijzemeester);

 ≤ 0.25dB (voor Enige wijzenorm);

≤ 0.25dB (voor Multi-mode);

Getest door JDS RM 3750

Terugkeerverlies 

(Voor Enige wijze)

UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaal capaciteit

±0.1dB

Werkende Temperatuur

-40°C aan 85°C

Meetkundevereiste 

(Voor Enige wijze)

Het gezichtsstraal van het metalen kapeind:

 7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC);

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm);

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester);

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm);

Kapsnede 50nm ≤ U ≤ 50nm;

Getest door DORC ZX-1

 

 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • Optische vezelcommunicatiesystemen
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • De toegang van het de bouwnetwerk
  • De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF
  • FTTX-netwerken

 

Het opdracht geven van tot Informatie


ST/PC-MM. 50/125 SIMPLEX 0.9MM – 1M LSZH 

   ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦        

 

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC
③ kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM.: 50/125um of 62.5/125um), 

OM3 10Gigabit, OM4
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex 
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH

 

 

Wij bieden ook de epoxy-vrije ST XPFit Vlecht voor snelle gebiedsbeëindiging aan. ST is één van 

de oudere generaties van Vlecht, wordt maar nog wijd gebruikt voor multimode netwerken, het omvatten 

LANs voor gebouwen en campus, welkom onderzoek.

 

Verbindingsdraad ST Mulitmode SX 0.9mm van de vezel de Optische Vlecht de Optische Kabel van Aqua OM3 10 Gigabit

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406