PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabelOpenluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht

China Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht leverancier
Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht leverancier Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht leverancier Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht leverancier Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht leverancier

Grote Afbeelding :  Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpg-scfca-02-20

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 100pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC, FC Vezeltelling: 2 kernen
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: singlemode 9/125um OS2
Pakket: plastic zak/kartondoos Kabelkleur: Black
Sterktelid: waterdichte kabel

Het openlucht Waterdichte van Sc FC/APC 4 van de Vezel Optische Vlecht Koord van het de Kernflard

 

 

De waterdichte vlechtkabel moet de backbone optische kabel en de optische ontvanger verbinden. Het wordt gemaakt 

van hoogte - de componenten van de kwaliteitsschakelaar en hoog - kwaliteits waterdichte kabel en anticorrosieve delen. 

Zijn hoofdzakelijk wordt gebruikt voor toegang van de gebieds de optische zendontvanger, sterk aanpassingsvermogen tot het milieu,  

eind met een optische schakelaar en duurzame waterdichte metaal of aluminiumschakelaar. De installatie 

is geschikt, betrouwbaar, kan zich tegen allerlei ruw milieu verzetten en snakken levensduur, buitenjasje 

hoge hardheid, sterkte met grote trekspanning, goed aan de grond zettend apparaat. Volgens klantenvereisten,

 kan geassembleerde schakelaar als zijn: FC, SC, ST, LC, MU, SMA, ENZ.

 

Toepassing

 

De producten van de vezelverbindingsdraad worden wijd toegepast op communicatie ruimte, FTTH, lokaal gebiedsnetwerk, 

optische vezelsensor, optische vezelcommunicatiesysteem, de transmissie van de optische vezelverbinding 

materiaal, nationale defensie, enz. Het is geschikt voor het kabeltelevisie-netwerk, telecommunicatie 

het netwerk, het computernetwerk en de optische vezel testen materiaal. Zijn hoofdzakelijk:

  • CATV, LAN netwerk, 
  • Materiaalterminal
  • De verbinding van verschillende media
  • Het netwerk van de gegevenstransmissie
  • Netwerk van de vezel het Optische Toegang

 

Eigenschappen

  1. Betrouwbare prestaties, brede toepassing
  2. Sterkte met grote trekspanning, corrosieweerstand, geschikt voor ruw gebiedsmilieu
  3. De gemakbouw, hoge veiligheid, haalt de schakelaarnoot aan de kabel en de vlecht niet maken roteren
  4. APC /UPC het malen, speciaal het eindgezicht van de processchakelaar
  5. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

 

Technische parameters

 

Punt

Beproevingsomstandigheid

Kies uit 

wijze

Multi

wijze

Optisch 

kenmerken

Toevoeging

 verlies

UPC

 SM: 1310nm/1550nm  

MM.: 850nm/1300nm

≤0.2dB

≤0.3dB

APC

1310nm/1550nm

≤0.3dB

 

Terugkeer 

verlies

UPC

 SM: 1310nm/1550nm   

MM.: 850nm/1300nm

≥55 dB

≥35 dB

APC

1310nm/1550nm

≥65 dB

 

mechanisch 

eigenschappen 

(extra verlies)

Effecttest

1.8 hoogte, 8times

<0>

<0>

 Trillingstest

10-60Hz, 1mm Volledige omvang

<0>

<0>

Het stopleven

1000 keer

<0>

<0>

Treksterkte

>100N

<0>

<0>

Milieu 

kenmerken

(extra verlies)

 

Hoog en laag 

temperatuur 

het cirkelen test

- 25℃~+70℃, 2 recycleren

<0>

<0>

Op hoge temperatuur 

test

+80℃, 2hours

<0>

<0>

Lage temperatuur

 test

-40℃, 2hours

<0>

<0>

Vochtige hittetest

+40℃, 90-95%RH, 2hours

<0>

<0>

 

Ordeinformatie

 

1. Schakelaar: FC, ST, SC, LC, MU, MPO, E2000, SMA ENZ.,

2. Eindgezicht: PC, UPC, APC

3. Kabeldiameter: Ф0.9, Ф2, Ф3

4. Vezeltelling: 1core, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, enz.

 

5. Vezeltype: G652B, G652D, G655, G657A, G657A2, 50/125, 62.5/125,
OM3 (50/125150), OM4 (50/125300), enz.

6. Schakelaarkleur: blauw, beige, groen, aqua.

7. Laarskleur: grijs, blauw, wit, rood, zwart, groen

8. Kabellengte: op klantenverzoek

 

Openluchtsc van de Vezel Optisch Vlecht

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)