products

Hoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de Optische

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: iso
Modelnummer: LC duplex
Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 25PCS/DOOS
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: Metal De Kleur van stofglb: witte
Type: metaaladapter Vorm: Sc-voetafdruklc duplexadapter
Vezelwijze: Enige Multimode Wijze, Toevoegingsverlies: < 0="">
Garantie: 2 jaar temperatuur: -40 tot +85 graad

Productomschrijving

Hoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de Optische

 

 

Eigenschappen:

  1. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  2. Goede verenigbaarheid
  3. Hoge precisie van mechanische afmetingen 
  4. Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit 
  5. Zowel is de eramic als Bronskoker beschikbaar
  6. PC, APC, FACULTATIEF UPC 
  7. Duplex
  8. Metaalhuisvesting

 

Toepassing: 

  • Lokaal Gebiedsnetwerk 
  • CATV-Systeem
  • Telecommunicatienetwerken
  • De Specificatie van de materiaaltest:

 

Specificatie:

 

Parameter

Eenheid

Lc-LC Duplex

SM/MM.

PC/UPC/APC

(Typisch) toevoegingsverlies

dB

≤0.2

Terugkeerverlies

dB

≥60

Ruilbaarheid

dB

≤0.2

Herhaalbaarheid

dB

≤0.2

Duurzaamheid

Tijd

>1000

Werkende Temperatuur

°C

-40~75

Opslagtemperatuur

°C

-45~85

 

Hoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de OptischeHoge Vezeladapter van Couler LC LC van het Terugkeerverlies Duplex Zilveren het Metaalhuisvesting van de de Optische

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406