PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapterFC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA

China FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA leverancier
FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA leverancier FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA leverancier FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA leverancier FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA leverancier

Grote Afbeelding :  FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: iso
Modelnummer: FC naakte vezeladapter

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/doos
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Metal De Kleur van stofglb: groene
Type: Fiber Adapter Vorm: naakte vezel 250um adapter
Vezelwijze: enige wijze Toevoegingsverlies: <1db>
Herhaalbaarheid: < 0=""> Garantie: 2 jaar
temperatuur: -40 tot +85 graad

FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA

 

 

De naakte vezeladapters verstrekken een eenvoudige en efficiënte manier om V.N.-geëindigde vezels te gebruiken 

met commerciële vergaarbakken.

 

Eenvoudig splijt de strook en uw vezel en neemt op in aan de naakte vezeladapter. De gebroken vezels zijn gemakkelijk 

verwijderd met pianodraad, die honderden toevoegingen toestaan. Zij worden geadviseerd voor machtsmeter 

aansluitingen, tijdelijke systeemreparaties of waar een de snelle vezelverbindingen wordt vereist.

 

 

1. Toepassing:

  • Naakte vezelverbinding.
  • Optische vezel door verbinding test.
  • Bidirectionele mededeling tijdens de installatie en het onderhoud van de optisch-vezelkabel.

2. Eigenschap:

  • Eenvoudig te gebruiken
  • Geschikt voor vezels met deklaagdiameters van 250um & 900um.
  • Optische vezel met gatendia. tussen 123127um kan worden gebruikt.
  • Multimode of Singlemode schakelaars. 

 

3. Specificatie:

 

Punt

LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E-2000, ENZ.

Type

Multi-Mode

Single-Mode

Licht Kenmerk

OperatingWavelength

850nm&1300nm

1310nm & 1550nm

Typisch Toevoegingsverlies

0.2dB & 0.2dB

0.2dB & 0.2dB

Het mechanische Testen

Herhaalbaarheid

≤0.2dB

Uitwisseling

≤0.2dB

Duurzaamheid

>1000 (Tijden)

Temperatuur

Opslagtemperatuur

25 ~+85

OperatingTemperature

25 ~+85

Lengte, Kleur, uit-Diameter, Vezeltellingen

Volgens de eis van de klanten

 

 

FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA

 

 

FC van de de Vezel Optische Kabel van PC UPC Adapter 250um, Naakte de Vezeladapter van Sc LC ST SMA

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)