products

Van de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5M

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Yard-plc-MM.-108-Sc-15
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 5pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: sc/upc Type vezel: enige wijze G657A1
Toevoegingsverlies: 10.5dB Uniformiteit (Max.): 1.5dB
golflengte: 1260 - 1650 NM PDL (Max.): 0.3dB
module grootte: 100×80×10mm vierkante buisgrootte: 40×4×4mm
vlakke buisgrootte: 60×7×4mm

Productomschrijving

1x8 vezel Optische PLC Splitsersmodule, Optisch Sc van de Splitsersmodule 1.5M

 

 

Beschrijving

 

Vezel is de optische plc splitsersmodules een type van het optische apparaat van het machtsbeheer dat wordt vervaardigd 

het gebruiken van technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, wijd werkend 

de golflengtewaaier en goede de kanaal-aan-kanaal uniformiteit, worden en wijd gebruikt in PON-netwerken 

om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.

 

YINGDA verstrekt gehele reeks van 1xN en 2xN splitsersproducten die voor specifiek worden pre-geëindigd 

toepassingen. Alle producten voldoen gr.-1209-KERN en aan gr.-1221-KERN vereisten.

 

Toepassing

  1. FTTX-Systemen
  2. PON-Netwerken
  3. CATV-Verbindingen
  4. Optisch Signaaldistributie

 

Eigenschap

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Lage PDL
  • Compact Ontwerp
  • Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  • Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm tot 1650nm
  • Brede Werkende Temperatuur: Van -40°C aan 85°C
  • Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

 

Naleving

  1. Telcordia gr.-1209-KERN
  2. Telcordia gr.-1221-KERN
  3. RoHS

Zwarte ABS doosplc splitsersspecificatie:

Type

1×2 

1×4 

1×8 

1×16 

1×32 

1×64 

Werkende Golflengte

 (NM)

 1260~1650

Vezeltype

G657A of als verzoek van klanten

Toevoegingsverlies (dB)

(S/P)

 4.0/3.8

 7.3/7.0

 10.5/10.2

13.7/13.5

16.9/16.5

21.0/20.5

Terugkeerverlies (dB)

 (S/P)

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

Afhankelijke polarisatie

 Verlies (dB)

0.2

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Gerichtheid (dB)

55

55

55

55

55

55

Afhankelijke golflengte

 Verlies (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

Temperatuurstabiliteit

 (- 40~85 °C) (dB)

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

Het werken 

Temperatuur (°C)

-40~85

Opslag 

Temperatuur (°C)

-40~85

Vierkante Buis (mm)  

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

Doos (mm)  

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

Vlakke Buis (mm)  

60×7×4

60×7×4

60×7×4

60×12×4

80×20×6

N/A

 

 

Van de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5MVan de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5MVan de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5MVan de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5MVan de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5MVan de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5MVan de de Wijzevezel van GPON Enige Optische PLC Splitser 1x 8, PLC Sc van de Splitsersmodule 1.5M

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406