• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser

Plaats van herkomst CHINA
Merknaam yingda
Certificering ISO
Modelnummer Ydplc--132-sasa-1015
Min. bestelaantal 10pcs
Prijs negotiable
Verpakking Details 1piece/box, 100pcs/carton-doos
Levertijd 7days
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 20000pcs per maand
Productdetails
Materiaal Plastiek Pakketdoos Blaardoos
Vezeltype G652D, G657A1 A2 zijn avaialble Vezelwijze Singlemode
Vezellengte input: 1meter, output: 1.5meter Schakelaartype SC/APC
Toepassing PON, FTTH, ODN-NETWERK installatie zet het vezel optische rek flardruit, lassluiting, of kabinet op
ABS doosgrootte 120*80*18mm vlechtenjasje Pvc
Vezelkleur Blauw/Oranje/Groen/Bruin/Grijs/Wit/Rood/Zwarte
Hoog licht

1x32 vezel Optische PLC Splitser

,

G652D vezel Optische PLC Splitser

,

G652D optische PLC Splitser

Laat een bericht achter
Productomschrijving

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser

 

1x32 vezelplc Splitsersabs het Type van Moduledoos Enige wijze met Geel Vlechteng652d pvc SC/APC 2.0mm

 

 

De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider om optische signalen van Hoofdkantoor (Co) aan veelvoudige gebouwplaatsen te verdelen wordt vervaardigd.


ABS PLC de splitser wordt het meest meestal gebruikt in de PON-netwerken. Het biedt de volledige bescherming voor binnen optische componenten en kabel, evenals ontworpen voor de geschikte en betrouwbare installatie, maar zijn volume is vrij groot. Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor diverse verbinding en distributieproducten (de openluchtdoos van de vezeldistributie) of netwerkkabinetten.

 

Yingda kan 1x2 1x4, 1x8, 1x16, de gespleten verhouding van 1x32 aanbieden 1x64, en het pakket is minimodule, ABS module, LGX modulaire, rektype, of sluitingstype van optische plc splitsers op verschillende toepassing.

 

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 0

 

Technische beschrijving

 

 

 

Optische Prestaties

Eenheid

Specificatie

Toevoegingsverlies (zonder Schakelaar)

MAXIMUM

dB

16.8

Toevoegingsverlies van Schakelaar

MAXIMUM

dB

0,1

Toevoegingsverlies (met Schakelaar)

MAXIMUM

dB

17.0

Uniformiteitsverlies

MAXIMUM

dB

1.5

Polarisatie Afhankelijk Verlies

MAXIMUM

dB

0,3

Golflengtebandbreedte

Min

NM

1260~1650

Terugkeerverlies (Al Haven)

Min

dB

50

Gerichtheid

Min

dB

55

Werkende Temperatuur

oC

dB

-40~85

Mechanisch en Configuratie

 

 

Specificatie

Etikettering (Etiketmateriaal & Afmeting)

-

75*50 (mm)

Rangschikking (Laser het Merken of anderen)

-

Etiket

PLC Splitsersverpakking

-

ABS Plastic Doos

Pakket Diemension

-

18*80*120 (mm)

Vezeltype

-

G657A1, G652D

Vezelkleur

-

Input: Origineel
Output: 4*8 (Blauw/Oranje/Groen/Bruin/Grijs/Wit/Rood/Zwarte) kleur

Buistype

-

Φ2.0, PVC

Buiskleur

-

Input: Geel
Output: Geel

Schakelaartype

-

Input: SC/APC
Output: SC/APC

Individueel het Bladformaat van Testgegevens

Hardcopy

1310, 1490, 1550nm ILUFPDL

 

Productdetails

 

1PC van 1*32-PLC zal de Splitser het vakje van de pak1pc blaar zijn, vast met kabelband, met het Engelse rapport van de versietest, verschillende splitsersverhouding zoals 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, zal 1x32,1x64 of 1x128 verschillende grootte van blaardoos gebruiken om het op plaats tijdens transporation te maken.

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 1

De ABS plastic doos is zwarte, internationale standaardgrootte, kan het op het optische vezelrek bevestigen opzet flardpaneel, lassluiting, of de doosodb OTB dozen van de opticadistributie door schroeven of met gereserveerde inrichtingen. Wij zullen een sticker van de product basical informatie kleven om het gemakkelijker te maken te onderscheiden. Keur klantenembleem of firmanaam silkprint of met embleemetiketten voor goed OEM ontwerp.

 

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 2

 

 

 

Er is de output van het aantalteken van vlechten: 1 2 3 4 5… 32 om de output en de spoorsignalen te identificeren wanneer bij de bouw.

„Ook IN“ voor input van splitser.

  

 

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 3

 

Al output en de input van splitsers zullen met een aantalring voor gemakkelijke verrichting, toekomstige remaintance of verandering zijn;

Elke laag van 16 vlechten is samengebonden om de hogere en lagere lagen van onderscheid te vergemakkelijken.

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 4

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 5ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 6

 

 

Toepassingen:

  • Vezel aan het Punt (FTTX)
  • Vezel aan het Huis (FTTH)
  • Passieve Optische Netwerken (PON)
  • Gigabit Passieve Optische Netwerken (GPON)
  • Locale area networken (LAN)
  • Kabeltelevisie (CATV)
  • Testmateriaal

ABS het Type G652D 1x32 van Moduledoos Vezel Optische PLC Splitser 7

Eigenschappen:

  • Laag toevoegingsverlies
  • Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies
  • Uitstekende Milieustabiliteit
  • Uitstekende Mechanische Stabiliteit
  • Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
 

Ordeinformatie

 

Model Gespleten verhouding Doosgrootte/mm Schakelaars
Ydplc--102 1X2 100*80*10 SC/UPC=SU
Ydplc--104 1X4 100*80*10 SC/APC=SA
Ydplc--108 1X8 100*80*10 FC/UPC=FU
Ydplc--116 1X16 120*80*18 FC/APC=FA
Ydplc--132 1X32 120*80*18 LC/UPC=LU
Ydplc--164 1X64 100*40*6 LC/APC=LA
Ydplc--202 2X2 100*80*10
Ydplc-AM…