YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar

China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China YINGDA TECHNOLOGY LIMITED certificaten
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar

Hybrid Fiber Optic Adapter FC / LC For Interconnecting Two Fiber Connector
Hybrid Fiber Optic Adapter FC / LC For Interconnecting Two Fiber Connector Hybrid Fiber Optic Adapter FC / LC For Interconnecting Two Fiber Connector Hybrid Fiber Optic Adapter FC / LC For Interconnecting Two Fiber Connector Hybrid Fiber Optic Adapter FC / LC For Interconnecting Two Fiber Connector

Grote Afbeelding :  Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-fc/lc-sx-m

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/zak of 10 PC-blaardoos
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Metal De Kleur van stofglb: rood
Type: Hybride Adapter Gewicht: 12g
Type vezel: Single-mode Kokermateriaal: Keramische
Hoog licht:

fiber optic coupler

,

fiber optic adaptor

FC aan de Hybride Adapter van LC, Hybride de Vezel Optische Adapter van FC/van LC, FC - LC-Koppeling

 

 

Beschrijving:

De vezeladapter is één soort vezelflens. Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het onderling verbinden van twee vezelschakelaars. 

Zowel zijn UPC als APC het oppoetsen de wijze beschikbaar. Voor het onderling verbinden van diverse schakelaars, vezel 

de schakelaar kan in 2 soorten, het koppelen koker en hybride adapter worden verdeeld.

 

De hybride adapter kan verschillende types van schakelaars op beide einden verbinden, en verstrekt APC eind 

gezichtsverbinding. De duplex of veelvoudige adapter kan de dichtheid van installatie, sparen een ruimte verbeteren.

 

Toepassing

  • CATV
  • Telecommunicatienetwerken
  • Optisch testmateriaal
  • Lokaal gebiedsnetwerken
  • Breed gebiedsnetwerken
  • Gegevens - verwerkingsnetwerken

 

Eigenschappen

  1. De lage waarde van het toevoegingsverlies 
  2. Keus van huisvesting en kokermaterialen 
  3. Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid 
  4. Uitstekende mechanisch
  5. Keus van huisvesting en kokermaterialen
  6. Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid
  7. Uitstekend mechanisch vermogen
  8. Verscheidenheid van kleuren

 

Specificatie

 

Punt

Waarde

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Tussenvoegsel-trekkracht test

1000 keer

Herhaal capaciteit

≤0.1

Treksterkte

≥10kg

Werkende temperatuur

-40°C~85°C

Kokermaterialen

Ceramisch

 

 

Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar 0Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar 1Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar 2Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar 3Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar 4

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)