products

Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-fc/lc-sx-m
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/zak of 10 PC-blaardoos
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: Metal De Kleur van stofglb: rood
Type: Hybride Adapter Gewicht: 12g
Type vezel: Single-mode Kokermateriaal: Keramische

Productomschrijving

FC aan de Hybride Adapter van LC, Hybride de Vezel Optische Adapter van FC/van LC, FC - LC-Koppeling

 

 

Beschrijving:

De vezeladapter is één soort vezelflens. Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het onderling verbinden van twee vezelschakelaars. 

Zowel zijn UPC als APC het oppoetsen de wijze beschikbaar. Voor het onderling verbinden van diverse schakelaars, vezel 

de schakelaar kan in 2 soorten, het koppelen koker en hybride adapter worden verdeeld.

 

De hybride adapter kan verschillende types van schakelaars op beide einden verbinden, en verstrekt APC eind 

gezichtsverbinding. De duplex of veelvoudige adapter kan de dichtheid van installatie, sparen een ruimte verbeteren.

 

Toepassing

  • CATV
  • Telecommunicatienetwerken
  • Optisch testmateriaal
  • Lokaal gebiedsnetwerken
  • Breed gebiedsnetwerken
  • Gegevens - verwerkingsnetwerken

 

Eigenschappen

  1. De lage waarde van het toevoegingsverlies 
  2. Keus van huisvesting en kokermaterialen 
  3. Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid 
  4. Uitstekende mechanisch
  5. Keus van huisvesting en kokermaterialen
  6. Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid
  7. Uitstekend mechanisch vermogen
  8. Verscheidenheid van kleuren

 

Specificatie

 

Punt

Waarde

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Tussenvoegsel-trekkracht test

1000 keer

Herhaal capaciteit

≤0.1

Treksterkte

≥10kg

Werkende temperatuur

-40°C~85°C

Kokermaterialen

Ceramisch

 

 

Hybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee VezelschakelaarHybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee VezelschakelaarHybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee VezelschakelaarHybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee VezelschakelaarHybride Vezel Optische Adapter FC/LC voor het Onderling verbinden van Twee Vezelschakelaar

 

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406