PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

 Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard

China  Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard leverancier
 Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard leverancier  Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard leverancier  Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard leverancier  Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard leverancier

Grote Afbeelding :   Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpclc-sdxpdl-20-03

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 200pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: LC/UPC Vezeltelling: Duplex
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: Op maat
Kabeldiameter: 7.0 mm Type vezel: singlemode SM 9/125um
Pakket: Houten trommel Kabelkleur: Black
Appliatoin: Base Station

Van het het Flardkoord PDLC van de Basisstationvezel Optische Duplex 7.0mm Waterdichte BBU/RRU 

 

 

Verkoop punt:

Type: PDLC-het koord van het vezelflard

Wijze: Enige wijze en Multimode

Kabelfan-out: 0.5M, 1M

Kabeltype: openlucht waterdichte kabel

Metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC

Kabelkern: 2core, 4core, aangepaste 6core…

 

Beschrijving

De PDLC-schakelaars, samen met de steun optische kabel, worden 

standaardinterface die in 3G, 4G en het Basisstation verre radio's wordt gespecificeerd van WiMax En 

De vezel-aan-toepassingen van Antenne(ftta).

 

 

Toepassing

Met de ontwikkeling van optische communicatietechnologie, wordt de optische schakelaar gebruikt 

van binnen tot openlucht. Vooral in het communicatienetwerk van 3G/4G, basis-post 

meer en meer van toepassing geweest, verbindt de de Bandeenheid (BBU) van de de bouwbasis Radio Remote 

De eenheid (RRU) wordt gebruikt voor duplex openluchtkabel. Onze openluchtkabelschakelaar is

belangrijke oplossing voor ruw milieu.

 

 Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard

 

Eigenschappen

  1. IP65 bescherming, zout-mistbewijs
  2. Gemakkelijke, betrouwbare en rendabele installatie
  3. De schakelaars van dia-A is Duplexlc en Zijb kan LC, Sc of FC zijn
  4. De draadstructuur waarborgt de vertrouwde op verbinding

 

Prestaties

 

Testpunt

A

B

Werkende golflengte

/nm

1310/550nm

Schakelaar

LC

LC

FC 

Sc

IL

≤0.3dB

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Duurzaamheid

≤0.2dB

RL

≥40dB

Werkende temperatuur

-40 ~+80°C

Treksterkte

≥300N

 

Kabelstructuur

 Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard

 

Vezel

 telling

Kabel 

diameter

(mm)

Kabel 

gewicht

(kg/km)

Trek (N)

Verbrijzeling (N/100mm)

Minikromming

 straal (mm)

Temperatuur

 waaier (°C)

Snak 

termijn

Plotseling

 termijn

Snak

 termijn

Plotseling

 termijn

Dynamisch

Statisch

 

2

7.0

42.3

200

400

1100

2200

20D

10D

-40 ~+80°C

 

Nota:

  • Alle waarden in de lijst, die slechts voor verwijzing zijn, zijn onderworpen zonder voorafgaande kennisgeving aan last.
  • D is de buitendiameter van de ronde kabel
  • De trek en verbrijzelingswaarden in de lijst zijn minimum.
  • Het buitenkabeljasje en het binnenkabeljasje zijn al LSZH-materiaal

 

Ordeinformatie

 

ZTE BBU/RRU:

(ZTE) Optische Kabelassemblage, DLC/PC, DLC/PC, Enige wijze 9/125um (multimode 62.5/125 50/125um), 

GYFJH 2A1a (LSZH), 7.0mm, 2 Kernen, 0.03m/0.34m, 2mm, Openlucht beschermde takkabel (gepantserd type) 

Length= 10m, 20m xxx Meters, a-eind (RRU) met PDL-dekking.

 

 Het Koordpdlc Duplex van het vezel Optische Flard

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)