• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406

Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager

Plaats van herkomst Shenzhen, China
Merknaam YINGDA
Certificering ISO SGS ROHS
Modelnummer Ydpc-lala-3020-ssx-a1
Min. bestelaantal 500 PCs
Prijs negotiable
Verpakking Details 1 PC-zak, 100pcs/kartondoos
Levertijd 7-10 dagen na betaling
Betalingscondities Western Union, T/T, L/C
Levering vermogen 200.000 PCs per maand
Productdetails
Schakelaar LC/APC Vezeltelling 1 kern
Toevoegingsverlies <0> Kabellengte 20 meter
Kabeldiameter 3.0MM Vezeltype singlemode SM 9/125um G657A1
Pakket Plastic zak Kabelkleur Blauw
Kabelmateriaal LSZH Vlam - vertrager De niet-vlam van UL V0
Hoog licht

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard

,

FTTH-Koord van het Vezel het Optische Flard

,

Van de de Wijzevezel van FTTH Enig het Flardkoord

Laat een bericht achter
Productomschrijving

Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager
 
 
De gepantserde vezel optische verbindingsdraden kunnen direct in de motorruimte en een verscheidenheid van ruwe milieu's, zonder beschermingskoker worden gelegd, om plaats te besparen, bouwskosten te drukken, en zeer het gemak van netwerkonderhoud te verbeteren.
 

Het gebruikt een kleine flexibele roestvrij staalkoker om de optische vezel te beschermen, en dan is de koker met een laag bedekt met vlam - vertragerspvc om de functies van vochtigheidsversie en brandpreventie te bereiken. Tegelijkertijd, hebben wij een speciaal productieproces en een unieke structuur ontwikkeld om ervoor te zorgen dat het omhulsel en de verbinding stevig worden verbonden. Dit unieke ontwerp maakt de bouw bedrading van gepantserde optische vezelverbindingsdraad eenvoudig en geschikt, vermindert het verlies in het bouwproces, verbetert de levensduur van optische vezelverbindingsdraad, en verbetert de veiligheid en de stabiliteit van het gehele systeem.

Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 0

 
Specificatie

puntEnige wijzeMulti-mode
UPCAPC
SchakelaarFC/SC/ST/LC/MU…FC/SC/ST/LC/MU…
Toevoegingsverlies≤0.2dB≤0.3dB≤0.3dB
Terugkeerverlies≥50dB≥60dB≥35dB
Herhaal capaciteit≤0.1dB≤0.1dB
Werkende temperatuur-40℃~+75℃-40℃~+75℃
Mechanisch tijdens (500times)≤0.2dB≤0.2dB
Treksterkte>90N>90N
Samenpersende sterkte>1500N/100mm>1500N/100mm

 
 
Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 1
 
Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 2

 
Eigenschappen

  • Klein-diameter, de te beschermen buis van de roestvrij staalschede
  • Kan me tegen het ongepaste omkeren of schade, sterkte met grote trekspanning, hoge samenpersend verzetten
  • sterkte en knaagdier
  • Zonder zich het ongerust maken over de schade door de bouw aan de optische vezel wordt veroorzaakt die
  • en schade voortaan
  • De bouw is geschiktere, goede veiligheid en drukt toekomstige onderhoudskosten

Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 3
 
Toepassing:
Communicatie ruimte, FTTH, LAN, Testmateriaal, Defensiebereidheid, meetinstrumenten, Vezel optische sensoren, Optische vezelcommunicatiesystemen, het systeem van de Antennetelevisie, Actief optische apparaten en materiaal, enz.
Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 4
 
 
Yingda veroorzaakt allerlei de gepantserde kabels van het flardkoord met verschillende types van schakelaars, OEM onthaal.
Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 5
 
PRODUCTIEprocedure
 
Pre Geëindigde van het de Vezel Optische Flard van FTTH Gepantserde het Koordlc APC UL V0 Vlam - vertrager 6