PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic AttenuatorVan van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht

China Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht leverancier
Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht leverancier Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht leverancier Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht leverancier Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht leverancier

Grote Afbeelding :  Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-scf-01m-B10

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastoc zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 10 dB testgolflengte: 1310nm, 1550nm
Lichaamsmateriaal: Metal Extra verlies: 0.1dB
Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃) Vezel optisch type: Single-mode
De industrienorm: Telcordia Ta-nwt-001209 Type connector: SC/PC
Stofglb: plastic zwarte schakelaarvorm: mannetje aan vrouwelijke Sc-demper

Optisch de Dempersc/pc Sc FC ST van de metaalvezel 10 dB Mannetje aan Vrouwelijk Blauw

 

 

Vezel optische demper, als een soort optische passieve componenten, dat in optische mededeling wordt gebruikt 

systeem om de optische machtsprestaties, de optische correctie van de instrumentenkaliberbepaling en de vezel te zuiveren 

optische signaalvermindering. De attenationvezel van het productengebruik die zich met metaalionen mengde, het kan aanpassen 

de lichte macht op het vereiste niveau.

 

Eigenschappen

  • Is met GR910 in overeenstemming
  • Eenvoudig gebruik, lage PD, Hoge RL
  • Withsttand hoge macht
     

Toepassing

  • EDFA-machtsversterker
  • Machtssaldo in het systeem
  • CATV
  • WDM machtsregelgeving

 

Specificatie 

 

Punt

norm

vlak

breedband

Golflengte (NM)

1310 of 1550

1310 of 1550

1310 en 1550

Bandbreedte (NM)

±20

±40

±40

Vermindering (dB)

1 ~ 30dB kan worden gespecificeerd

Verminderingsnauwkeurigheid (dB)

0.5

Terugkeerverlies (dB)

≥40

Het werk temperatuur (℃)

-40~+70

Opslagtemperatuur (℃)

-40~+85

 

 

Ordeinformatie

 

Demper

Punt

Adaptertype

 

FC/APC vaste demper 1/2/3/4/5/8/10/15dB

SC/PC vaste demper 1/2/3/4/5/10/15dB

SC/APC vaste demper 1/2/3/4/5/8/10/15dB

Wijfje aan mannetje 

type (FM)

FC/SM/UPC bouwt (insteek) demper 1/2/3/4/5/10/15dB uit

Van SC/SM/UPC buid uit (de insteek) demper 1/2/3/4/5/10/15dB

FC/SM/APC bouwt (insteek) demper 1/2/3/4/5/10/15dB uit

SC/SM/APCbuild uit (insteek) demper 1/2/3/4/5/10/15dB

LC/SM/APC bouwt (insteek) demper 1/2/3/4/5/10/15dB uit

Het veranderlijke type (van VOA)

FC/LC/ST/SC schakelaar mechanische 1~30dB Veranderlijke demper 

(MVOA-demper)

 

 

 

 

Ander typeswijfje aan mannelijke demper

 

Van van de Dempersc/PC van de metaalvezel Optisch Sc FC ST 10 dB Mannetje aan Vrouwelijke Hoge Macht

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)