PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapterDe simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling

China De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling leverancier
De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling leverancier De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling leverancier De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling leverancier De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling leverancier

Grote Afbeelding :  De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-sca-02/W

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1000pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50cs/doos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 200km/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltelling: duplex 2 Vezels schakelaarmateriaal: Plastic
adapterkleur: groene Kokermateriaal: Keramische
Type vezel: single-mode 9/125UM poetsmiddelwijze: APC
insetionverlies: < 0=""> golflengte: 1310nm, 1550nm
Huismateriaal: PBT/ABS Connector: SC
Flens: geen hebben Toepassing: adapterpaneel, ODF-kader, rek, kabinet, sluiting enz.

Van de de Vezel Optische Adapter van Sc de Simplex Korte Singlemode Flens Geen Adapter van de Flensvezel

 

 

Onze simplex plastic Sc-koppelingen worden ontworpen voor steun in standaard rechthoekige verwijderde stijlpanelen.

 Deze reeks kenmerkt of brons of ceramische groeperingskokers om aan uw specifiek ontwerpvereiste te voldoen.

 Bovendien, kunnen deze koppelingen met PC, APC, UPC de schakelaars van de stijlvezel worden gebruikt. 

 

Simplex, duplex en vierling de adapters zijn beschikbaar in plastiek, zonder flenzenen in horizontaal en 

verticaal zet stijlen op. Allen komen met een keus van zirconiumdioxyde gespleten kokers (diagonale of rechte gespleten opties 

beschikbaar), of met fosfoorbrons verdeel rechtstreeks kokers. De huisvesting is beschikbaar in een verscheidenheid van kleuren.: 

blauw, beige, groene aqua, enz.

 

 

Eigenschappen

  1. Toevoegingsverlies <0>
  2. 100% test in fabriek
  3. Duurzaamheids>1000 tijden
  4. Het gebruik sluit PC, UPC, SPC, APC opgepoetste aan Sc-Vezel Optische Schakelaars
  5. Plastic ABS/PBT-duurzaam lichaam, lichtgewicht,
  6. Roestvrij staal het opzetten de klemmen staan voor gemakkelijke breuk in installatie toe 
  7. De ceramische groeperingskoker steunt Enige wijzetoepassingen

 

Specificatie

 

Punt

Beproevingsomstandigheid

Conformiteit

Testresultaat

Trilling

10-55Hz, 1.5mm, 60min

Iec61300-2-1

≤0.2dB

Het koppelen Duurzaamheid

1000 schoon koppelen, 

elke 25 die koppelen.

Iec61300-2

≤0.2dB

Effect

1.5m, 8 dalingen

Iec61300-2-6

≤0.2dB

Weerstand van Koppelingsmechanisme

40N, 10Min, L=22-28cm

Iec61300-2-12

≤0.2dB

Temperatuur het Cirkelen

 40ºC aan +75ºC, 40 cycli

Iec61300-2-22

≤0.2dB

Temperatuur het humidty cirkelen

40ºC, 95%, 96Hr

Iec61300-2-21

≤0.2dB

Werkende Temperatuur

 -40ºC aan +85ºC

 

≤0.2dB

Opslagtemperatuur

 -40ºC aan +85ºC

 

≤0.2dB

 

 

Ordeinformatie 

 

  1. Sc-(blauwe) flens van de Vierling Singlemode Adapter w/o 
  2. SC/APC (groene) flens van de vierling Singlemode Adapter w/o 
  3. Sc-flens van de Vierling Multimode 10Gb OM3 Adapter w/o (aqua) 
  4. Sc-(beige) flens van de Vierling Multimode Adapter w/o 

 

Meer product toont

 

De simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-KoppelingDe simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-KoppelingDe simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-KoppelingDe simplex Korte Singlemode Flens van de Vezel Optische Adapter Geen Flens/Plastic Sc-Koppeling

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)