products

ABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische Adapter

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-sca-02
Min. bestelaantal: 1000pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 25 PC/doos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 200km/maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Vezeltelling: Duplex schakelaarmateriaal: Plastic
adapterkleur: groene Kokermateriaal: Keramische
Type vezel: Singlemode poetsmiddelwijze: APC
BEDRIJFSTEMPERATUUR: -40 ~ +85 °C golflengte: 1310nm, 1550nm
Huismateriaal: PBT Connector: SC

Productomschrijving

Vezel Optisch Sc - de Duplexsinglmode Adapter van Sc, SC/APC-Vezelkoppeling Groene PBT

 

 

Dit is een soort ontwikkeld door de optische vezelschakelaar van NTT van Japan. Rechthoekig shell, goedgekeurd 

door de speld en de structuur van zijn de koppeling kokergrootte en FC precies hetzelfde, het eindgezicht 

van de speld wordt gebruikt meer model malende manier van PC of APC; De vastmakende manier is bouttype van de stopspeld te gebruiken, 

te hoeven niet te roteren. Dit soort schakelaarprijs is laag, is de stop gemakkelijk, kleine rimpeling binnen te werken 

verlies, hoge samenpersende hoge sterkte, - dichtheidsinstallatie.

 

De SC=Standardschakelaar, de schakelaar van „Sc“ is standaard vierkante schakelaar, die van techniekplastiek wordt gemaakt, 

bestand op hoge temperatuur, niet gemakkelijk tegen oxydatie. De schakelaars van het gebruikssc van het transmissiemateriaal over het algemeen.

 

 

Adaptertekening

 

ABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische Adapter

 

 

Eigenschappen

  1. Is met Telcordia-gr.-326-KERN norm in overeenstemming
  2. Is met YD/T-1272.3-norm in overeenstemming
  3. Goede uitwisselbaarheid, laag toevoegingsverlies
  4. Makkelijk te gebruiken, stop
  5. Toepassing: FTTH, CATV, Telecommunicaties, enz.

 

Specificatie

 

Golflengte

12001600nm

Poolse methode

UPC, PC, APC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Max.Insertion verlies

≤0.3dB

Herhaalbaarheid

≤0.1dB

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Kokermateriaal

Cermic of metaal

Het werk/Opslagtemperatuur

-40~+85℃

Matings tijd

>1000

 

Ordeinformatie

 

  1. Schakelaartype: SC/UPC, SC/PC, SC/APC
  2. Schakelaarkleur: beige, blauw, groen, purpere aqua,
  3. Vezeltype: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
  4. Type: simplex, duplex

ABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische AdapterABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische AdapterABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische AdapterABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische AdapterABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische AdapterABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische AdapterABS LC UPC SM SX LC/PC-Simplex Enige de Wijzekoppeling van de Vezel Optische Adapter

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406