PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapterSM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier

China SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier leverancier
SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier leverancier SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier leverancier SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier leverancier SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier leverancier

Grote Afbeelding :  SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-lca-Q4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 20 PC/doos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 200km/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltelling: 4 vezel/vierling schakelaarmateriaal: Plastic
adapterkleur: groene Kokermateriaal: Keramische
Type vezel: SM 9/125um poetsmiddelwijze: APC
BEDRIJFSTEMPERATUUR: -40 ~ +80 °C golflengte: 1310nm, 1550nm
Appliction: ODF-het adapterpaneel, LGX-paneel, rek zet paneel op

LC de Optische Adapter van de vierlingvezel, van de de Optische Vezeladapter van LC/APC Groene Vierling 4 Manier

 

 

Het instituut van LC-type schakelaar is een beroemde KLOK (KLOK) onderzoek en een ontwikkeling, gebruiken 

de klinkmechanisme wordt het geschikte van de verrichtings modulaire hefboom (RJ) gemaakt. De speld en de grootte van 

de koker wordt goedgekeurd door algemeen Sc, FC, halve grootte van 1.25 MM. Dit kan de dichtheid verhogen 

van optische vezelschakelaar in het kader van de optische vezeldistributie. Momenteel, in termen van enig

de wijze SFF, LC-type heeft van schakelaar de machtspositie, daadwerkelijke toepassing in bezet 

het gebied van multimode groeit ook snel.

 

Is de vezel Optische Adapter (koppeling), schakelaar tijdens optische vezeltransmissie, kunnen beide einden zijn

 opgenomen in de verschillende optische vezelschakelaar zoals FC, Sc, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000 

om hen te maken uitwisselen, en wijd gebruikt in optisch optisch distributiekader optisch (ODF), 

Vezelcommunicatieapparatuur, instrumenten, enz., superieure prestaties, stabiel en betrouwbaar. 

Wat roepen vezel optische adapter als optische vezelschakelaars, in snel, zijn twee verschillende dingen.

 

 

Eigenschappen

  1. Is met Telcordia-gr.-326-KERN norm in overeenstemming
  2. Is met YD/T-1272.3-norm in overeenstemming
  3. Goede uitwisselbaarheid
  4. Laag toevoegingsverlies
  5. Stopverbinding, gemakkelijk en snel te installeren of te desinstalleren
  6. 100% Test in fabriek
  7. 1 jaarwaarborg

 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  •  FTTH
  • Telecommunicatie, enz.

 

Specificatie

 

Punt

SM

 

 

MM.

PC

UPC

APC

Metalen kaptype

Convexe sferisch

grote afkanting of stap

Convexe sferisch

Metalen kapidentiteitskaart (um)

125

127

Hoofdlichaamsmateriaal

PBT of ABS

Schakelaartype (mm)

0.9/2.0/3.0mm, simplex, duplex

Werkende temperatuur (°C)

-40 ~+85

Opslagtemperatuur (°C)

-40 ~+85

 

 

Ordeinformatie

 

  1. Schakelaartype: SC, LC, MU, E2000, MT-RJ, FC, ST, DIN, D4, FDDI, SMA, ENZ.
  2. Schakelaarkleur: beige, blauw, groen, purpere aqua,
  3. Vezeltype: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
  4. Type: simplex, duplex
  5. Pools: UPC APC VAN PC SPC

SM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter ManierSM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter ManierSM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter ManierSM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter ManierSM 9/125 de Optische Adapter van de umvezel LC/APC, Groene Vierling 4 van de Optische Vezeladapter Manier

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)