PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapterLC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter

China LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter leverancier
LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter leverancier LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter leverancier LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter leverancier LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter leverancier

Grote Afbeelding :  LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-lc-DX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 50 PC/doos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 200km/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltelling: Duplex schakelaarmateriaal: Plastic
adapterkleur: Beige Kokermateriaal: Keramische
Type vezel: mulitmode 50/125um poetsmiddelwijze: PC
BEDRIJFSTEMPERATUUR: -40 ~ +80 °C golflengte: 850nm
Appliction: het adapterpaneel, LGX-paneel, rek zet paneel op

LC Multimode Duplex Ceramische Metalen kap van de Adapterkoppeling, LC-Vezeladapter

 

 

Is de vezel Optische Adapter (koppeling), schakelaar tijdens optische vezeltransmissie, kunnen beide einden zijn

 opgenomen in de verschillende optische vezelschakelaar zoals FC, Sc, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000 

om hen te maken uitwisselen, en wijd gebruikt in optisch optisch distributiekader optisch (ODF), 

Vezelcommunicatieapparatuur, instrumenten, enz., superieure prestaties, stabiel en betrouwbaar. 

Wat roepen vezel optische adapter als optische vezelschakelaars, in snel, zijn twee verschillende dingen.

 

Adapterstructuur 

 

LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter

 

Eigenschappen

  1. Is met Telcordia-gr.-326-KERN norm in overeenstemming
  2. Is met YD/T-1272.3-norm in overeenstemming
  3. Goede uitwisselbaarheid
  4. Laag toevoegingsverlies
  5. Stopverbinding, gemakkelijk en snel te installeren of te desinstalleren

 

 

Toepassing

  • CATV-netwerk, FTTH, Telecommunicatie, enz.

 

Specificatie

 

Punt

SM

 

 

MM.

PC

UPC

APC

Metalen kaptype

Convexe sferisch

grote afkanting of stap

Convexe sferisch

Metalen kapidentiteitskaart (um)

125

127

Hoofdlichaamsmateriaal

PBT of ABS

Schakelaartype (mm)

0.9/2.0/3.0mm, simplex, duplex

Werkende temperatuur (°C)

-40 ~+85

Opslagtemperatuur (°C)

-40 ~+85

 

 

Ordeinformatie

 

  1. Schakelaartype: SC, LC, MU, E2000, MT-RJ, FC, ST, DIN, D4, FDDI, SMA, ENZ.
  2. Schakelaarkleur: beige, blauw, groen, purpere aqua,
  3. Vezeltype: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
  4. Type: simplex, duplex
  5. Pools: UPC APC VAN PC SPC

 

LC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-VezeladapterLC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-VezeladapterLC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-VezeladapterLC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-VezeladapterLC de Koppelings Duplex Ceramische Metalen kap van Multimode Vezel Optische Adapter, LC-Vezeladapter

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)