PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordLC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier

China LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier leverancier
LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier leverancier LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier leverancier LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier leverancier LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier leverancier

Grote Afbeelding :  LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-lclc-amm-08

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 150pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: LC - LC Vezeltelling: duplex 2 Vezels
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: Op maat
Kabeldiameter: 2.4mm Type vezel: OM2 multimode
Pakket: 1pc/plastic zak Kabelkleur: Grijze Kleur

LC verbindingsdraad Multimode 62.5/125, Pantser Duplexlc - van het de Optische Vezelflard van LC het Koordronde 

Het Antiknaagdier van tak uit Uitrustingen

 

 

Het grootste verschil tussen gepantserd flardkoord en de traditionele optische vezelverbindingsdraad is dat:

het traditionele flardkoord is gemakkelijk te breken, gemakkelijk te beschadigen, maar het gepantserde flardkoord heeft vooral 

een dunne flexibele roestvrij staalbuis om de optische vezel, buiten de buis plus vlam te beschermen - vertrager 

Pvc-deklaag, om anti-getijdenbrand, vlam te bereiken - vertrager, enz. 

 

Tegelijkertijd, wij een speciaal te verzekeren productieproces en een unieke structuur ontwikkelden 

veilig aangesloten buis en schakelaars. Dit unieke ontwerp maakt tot de gepantserde vezel optisch flard 

koord eenvoudig en de geschikte bedrading, vermindert het verlies tijdens bouw, en verbetert 

de levensduur van de kabels van de optische vezelverbindingsdraad, en de de systeemveiligheid en stabiliteit.

 

 

Voordelen van gepantserd optisch het flardkoord van de typevezel:

  1. kleine beschermende de buisbescherming van het diameterroestvrije staal;
  2. kan me tegen ongepaste gewrongen schade verzetten;
  3. sterkte met grote trekspanning, hoge samenpersende sterkte, antiknaagdier;
  4. geschikte en veilige bouw
  5. geen behoefte om zich over de schade van de bouwvezel ongerust te maken;
  6. geen behoeftezorg over de toekomstige externe schade;
  7. druk de toekomstige reparatiekosten.

 

 

Optische Prestaties 

 

Punt

Enige wijze

Multimode

Schakelaartype

FC/SC/ST/LC (UPC)

FC/SC/ST/LC (PC)

IL

≤0.2dB

≤0.3dB

RL

≥50dB

≥35dB

Herhaal capaciteit

≤0.1dB

≤0.1dB

Werkende temperatuur

-40℃~ +85℃

-40℃~ +85℃

Treksterkte

15 kg of 147 N

Samenpersende sterkte

250kg/50mm of 2450N/50mm

Brutogewicht

25kg/km

 

Ronde Doorbraakuitrustingen:

 LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier

1 reeksen omvatten:

  1. de hogere dekking - 1pc
  2. de lagere dekking - 1pc
  3. 3.0mm het aluminiumring -3 PCs van de diameter trekgolfplaat

 

Deze tak uit (doorbraakuitrusting) heeft plaatsende kaart wanneer twee, wederzijdse dicht strak dicht behandelen, niet gemakkelijk los te maken. Ring van de aluminium waarborgt de materiële druk, betere treksterkte.

 

 

LC Optisch het Flardkoord van de verbindingsdraad Multimode Gepantserd Duplexlc Vezel om Antiknaagdier

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)