PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPO12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord

China 12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord leverancier
12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord leverancier 12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord leverancier 12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord leverancier 12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord leverancier

Grote Afbeelding :  12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Mtp-MTP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 200pcs/carton-doos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: De vrouwelijke schakelaar van MTP Type vezel: SM 9/125um
Kabeltype: ronde Kabel Vezeltelling: 12fibers
Kabelkleur: blauwe Kabeljasje: LSZH
Toevoegingsverlies: <0> verlies terug: >60dB
Pakket: Vacuüm

12 Koord van het de Vezel Optische Flard van het vezelmtp Staal het Gepantserde, MTP-de Assemblage van de Vrachtwagenkabel

 

 

Beschrijving

FTTH-reeksen van het flardkoorden van de staal worden de gepantserde vezel optische gemaakt door een verscheidenheid van gemaakt Japan te omvatten 

Sus-304 roestvrij staal het verbinden op de strakke buis van 0.9mm pvc.

 

Door de verwerkingstechnologie van binnen zachte optische vezelkabel en fijn vakmanschap voor goed te keuren 

producerend koord van het vezel het optische flard, worden deze speciale koorden van het vezel optische flard volledig beschermd door staal 

gepantserd buiten de strakke buis van 0.9mm pvc. Zij hebben hoge mechanische prestaties, betrouwbare optisch 

prestaties en belangrijke anti-ultraviolette stralingsfunctie. Deze optische het flardkoorden van de staal gepantserde vezel 

ben op de gebieden van diverse datacommunicatie, openluchtnoodsituatie, gebouwen zonder beschermend van toepassing 

aanleg van kabelnetten, en weldra bepleit telegraferend verbinding van FTTH enz.

 

 

Eigenschappen

  1. Klein volume, hoge vezeldichtheid                                 
  2. Weerstand & anti-druk met grote trekspanning  
  3. Gebruikt op noodsituatiegebied
  4. Hoge Haalbaarheid

 

Toepassing

  • FTTH 
  • Nationale defensiemededelingen
  • UVbescherming 
  • Bouw onbeschermde aanleg van kabelnetten

 

 

Specificatie 

 

Punt

SM

MM.

Kabel OD

MAXIMUM 5.5mm

Vezeldiameter

9/125um

62.5/125um 50/125um

Toevoegingsverlies

  APC<0.7 dB

PC<0.7 dB

Terugkeerverlies

 APC>60 dB

PC>25 dB

Tussenvoegsel-trekkracht test

(500times) <0.5 dB

Het uitwisselen vermogen

<0.5 dB

Werkende temperatuur

﹣ 40℃~+80℃

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

4/6/12/24core

MTP

MTP

SM/MM

5.5mm Laars

 

12 Ronde van de de Vezel Optische MTP MPO Kabel van het vezelmtp Staal de Gepantserde, MTP-Flardkoord

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)