products

24 Assemblage OM3 10G Aqua van de vezel de Optische MTP MPO Kabel 25 Meterblauw

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Min. bestelaantal: 50st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Ingepakt in plastic zak, in een verschepende buitenkartondoos.
Levertijd: 3-5working de dagen na ontvingen uw betaling
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 40, 000pcs per maand
Contact nu
Productomschrijving

12/24 25meter van de assemblageom3 10G aqua van de Vezel Optische MPO/MTP Kabel, 12cores-het flard van de lintvezel mpo-MPO 

koordkabel

 

Eigenschappen

  • Hoge Prestaties in IL & RL
  • 4.8.12 en 24fiber-schakelaarbeëindiging en assemblage
  • Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
  • Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
  • Geschikt voor MPO/MTP-toepassing  
  • Ruwheid om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
  • Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden

 

De unieke Dienst:

  1. De STEEKPROEVEN voor kwaliteit het testen zijn beschikbaar 
  2. 5days belangrijke tijd als ordehoeveelheid <>
  3. De tekening, Specificatie, Testrapport kan op elk ogenblik worden verzonden als verzoek
  4. De kwaliteitsklacht zal in 24 uren door onze Naverkoopdienst Afd. behandelen

 

Bijbehorende Normen

 

  1. Ontmoet CEI Standaard61754-7& JIS C5982
  2. Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c
  3. Parallelle Optica
  4.  - Het optische werkende Volgzame Forum van Internet (OIF)
  5.  - Volgzame Infiniband
  6. Infiniband
  7. - 10G Volgzaam Vezelkanaal
  8. - 40G en 100G IEEE 802.3
  9. - QSFP

Toepassingen

  • De verbindingen van het optische omschakelings inter-kader
  • De hoge toegang van de de kaartrand van de vezeldichtheid
  • De kabels van de serieboomstam
  • Gegevenscentrum aanleg van kabelnetten

 

Specificaties

Vezeltype

Singlemode (APC poetsmiddel)

Multimode (PC/flat-poetsmiddel)

Parameter

Norm

Met beperkte verliezen

Norm

Met beperkte verliezen

Max. IL

<0>

<0>

<0>

<0>

Terugkeerverlies

>60dB

Niets

Duurzaamheid

500matings

Werkende temperatuur

-40°C aan 80°C

Testgolflengte

1310nm

850nm

 

Meer product toont:

24 Assemblage OM3 10G Aqua van de vezel de Optische MTP MPO Kabel 25 Meterblauw 

Fabrieksworkshop:

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406