• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406

12 vezelsom3 10Gig MTP MPO Kabel, Boomstamkabel MPO - MPO 12 F.O. OM3 15 Mts

Plaats van herkomst Shenzhen, China
Merknaam YINGDA
Certificering ISO SGS ROHS
Modelnummer Mpof-12f-om3-10
Min. bestelaantal 100 stuks
Prijs negotiable
Verpakking Details 1pc/doos, 200pcs/carton-doos
Levertijd 7 dagen na betaling
Levering vermogen 10.000 pc's per maand
Productdetails
Connector De vrouwelijke schakelaar van MPO MTP Type vezel multimode 50/125um 10G
Kabeltype Lint/Fan-out optische vezel Vezeltelling 24 vezels/12Cores
Kabelkleur aqua Kabeljasje LSZH of pvc
Toevoegingsverlies <0> verlies terug >35dB
golflengte 850nm Pakket Vacuüm
Hoog licht

MPO-Flardkoord

,

de kabel van het mpoflard

Laat een bericht achter
Productomschrijving

12 vezelsom3 10Gig MTP MPO Kabel, Boomstamkabel MPO - MPO 12 F.O. OM3 15 Mts

 

 

Beschrijving

MTP/MPO de Assemblage van de boomstamkabel wordt ontworpen voor hoogte - dichtheidstoepassing die aanbiedt 

uitstekende voordeel halen uit termen installatietijd ter plaatse en ruimtebesparing. Gebruiksklaar deze 

de oplossingen gebruikt micro- kernkabel om krommingsstraal te maximaliseren en kabelgewicht en grootte te minimaliseren. 

MPO/MTP de boomstamkabel is fabriek pre-geëindigd die, samen met de testrapporten wordt getest en wordt ingepakt. 

Beschikbaar in 12 kernconfiguratie, deze plaats besparingsassemblage uit elkaar komt met één van beide MTP-Mannetje

of de Vrouwelijke Schakelaars van MTP op het beide ander eind. Zij zijn beschikbaar in lengten van 5, 10, 20, 50, 

100 meters, douanelengten zijn op verzoek beschikbaar. MPO/MTP de boomstamkabels zijn binnen beschikbaar 

Enige wijze, Multiwijze OM1, OM2, OM3 of OM4 met LSZH of pvc-Jasjes.

 

 

Eigenschappen

  1. Hoog - dichtheids Ruggegraat Aanleg van kabelnetten
  2. Pre-geëindigd bij Fabriek
  3. Gebruiksklare, Snelle Installatie
  4. Nr op plaatsbeëindiging
  5. 65 - 75% ruimtevermindering
  6. De Kernschakelaar van MTP 12 op beide einden
  7. Testrapport met elke assemblage

 

Specificatie

 

Oppoetsende Schakelaar

MPO-Wijfje (SM)

MPO-Wijfje (MM.)

Toevoegingsverlies (IL) 

<>

<>

Terugkeerverlies (RL) 

> 50dB

> 35dB

Het koppelen Cycli Deltail

<>

Het Type van vezelkabel

Enige wijze: G652D of G657A; 

Multimode: OM1, OM2, OM3 OM4;

Kabelkleur

Geel voor de vezel van SM G652 en G657A-; 

Sinaasappel voor de HEREN OM1 en OM2 vezel; 

Aqua voor de HEREN OM3 vezel;

Kabeljasje

Lint/Fan-out (LSZH/pvc)

Het flardkoord trekt Kracht terug

5N

Werkende Temperatuur

-20°C~+70°C

Opslagtemperatuur

-40°C~+80°C

 

 

Naakte Vezelkleuren:

 

Nr

8 lintvezel

Nr

12 lintvezel

1

Blauw

1

Blauw

2

Sinaasappel

2

Sinaasappel

3

Groen

3

Groen

4

Bruin

4

Bruin

5

Grijs

5

Grijs

6

Wit

6

Wit

7

Rood

7

Rood

8

Zwart

8

Zwart

9

Geel

9

Geel

10

Viooltje

10

Viooltje

11

Roze

11

Roze

12

Aqua

12

Aqua

 

Ordeinformatie:

(bijvoorbeeld)

P/N

Beschrijvingen

Mpof-12f-s62-10

Mpo-MPO het flardkoord van de Boomstamkabel, 

OS2 (G652D), 12 vezels, Gele 10m

Mpof-12f-s67-10

Mpo-MPO het flardkoord van de Boomstamkabel, 

SM (G657A), 12 vezels, Gele 10m

Mpof-12f-om1-10

Mpo-MPO het flardkoord van de Boomstamkabel, 

OM1 (62.5/125um), 12 vezels, 10m-Sinaasappel

Mpof-12f-om2-10

Mpo-MPO het flardkoord van de Boomstamkabel, 

OM2 (50/125um), 12 vezels, 10m-Sinaasappel

Mpof-12f-om3-10

Mpo-MPO het flardkoord van de Boomstamkabel, 

OM3 (50/125um), 12 vezels, 10m Aqua

Mpof-12f-om4-10

Mpo-MPO het flardkoord van de Boomstamkabel, 

OM4 (50/125um), 12 vezels, 10m Aqua

 

 

12 vezelsom3 10Gig MTP MPO Kabel, Boomstamkabel MPO - MPO 12 F.O. OM3 15 Mts 0