PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitterhet Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM

China het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM leverancier
het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM leverancier het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM leverancier het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM leverancier het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM leverancier

Grote Afbeelding :  het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 2x8 minisplitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 2pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
gespleten verhouding: 2x8 micro- splitser Connector: SC/APC koppeling
Type vezel: 9/125um G657A1 Toevoegingsverlies: DB
Uniformiteit (Max.): DB golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): DB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
Buisafmeting: mm Kabeldiameter: 0.9mm
Kabelkleur: inputblauw, output: wit

het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk met Sc-Schakelaars Vezeloptische 100% Test 3Dimensions

 

De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider en aanbiedt een lage kostenoplossing voor optisch signaaldistributie. Het heeft laag toevoegingsverlies en polarisatie afhankelijk verlies, miniatuurgrootte, brede werkende golflengte en temperatuurwaaier, super betrouwbaarheid, en uitstekende kanaaluniformiteit.

 

De precisie micro-Optica verstrekt de reeks van 1xN en 2xN- splitsers. Drie verpakkende types zijn beschikbare fan-out PLC splitser, moduleplc splitser, of het rek zet PLC hieronder getoonde splitser op.

het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NMhet Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM

Eigenschappen

Lage toevoegingsverlies en PDL

Hoog kanaalnummer

Compacte grootte

Hoge betrouwbaarheid

Brede werkende golflengte en temperatuurwaaier

Uitstekende kanaaluniformiteit

Is met Telecordia gr.-1221 en gr.-1209 in overeenstemming

 

Toepassing

FTTH

CATV

OPTISCHE TEST

LAN/WAN

 

Technische Parameters

B Optische Prestaties   Eenheid Specificatie
1 Toevoegingsverlies (zonder Schakelaar) MAXIMUM dB 10.6
Toevoegingsverlies van Schakelaar MAXIMUM dB Niets
Toevoegingsverlies van Adapter MAXIMUM dB Niets
2 Uniformiteitsverlies MAXIMUM dB 1.0
3 Polarisatie Afhankelijk Verlies MAXIMUM dB 0,3
4 Golflengtebandbreedte Min NM 1260~1650
5 Terugkeerverlies (Al Haven) Min dB 55
6 Gerichtheid Min dB 55
7 Werkende Temperatuur oC dB -40~85
C Mechanisch en Configuratie   Specificatie
1 Etikettering (Etiketmateriaal & Afmeting) - 5*35 (mm)
2 Rangschikking (Laser het Merken of anderen) - etiket
3 PLC Splitsersverpakking - Roestvrij staalbuis
4 Pakket Diemension - 4*7*60 (mm)
       
D Speciale Materialen   Specificatie
1 Vezeltype - G657A1
2 Vezelkleur - Input: Transparant
Output: 2*4 (Blauw/Oranje/Groen/Bruine) kleur
3 Buistype - Φ0.9mm, Hytrel
4 Buiskleur - Input: Wit
Output: Wit
       
E GegevensVoorbereiding van documenten   Specificatie
1 Individueel het Bladformaat van Testgegevens Hardcopy 1310, 1490, 1550nm ILUFPDL
2 Elektronische Media het Formaat van het Testgegevensbestand MS Excel Zoals gebruikelijk

 

YINGDA veroorzaakt allerlei PLC optische splitsers van vezel en verkoopt thuis en aan boord van: minimoduletype, LGX-moduletype, het type van staalbuis, naakt vezeltype, ABS plastic moduletype, Rektype, dienbladtype van de fusiemodule, het type… enz. van splitserssluiting.

 

het Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NMhet Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NMhet Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NMhet Type van 2x8 Blockless Miniplc Splitser in GPON-Netwerk 1260 - 1650 NM

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)