PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC SplitterDe miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc

China De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc leverancier
De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc leverancier De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc leverancier De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc leverancier De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc leverancier

Grote Afbeelding :  De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1x64 PLC Splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 2pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209 gespleten verhouding: 1X64 minisplitser
Buisafmeting: 100*40*6mm Kabeldiameter: 0.9mm
Connector: SC/UPC koppeling Kabelkleur: inputwit, output: kleurrijk
Type vezel: enige wijze G657A1 Toevoegingsverlies: 20.8dB
Uniformiteit (Max.): 2.odB golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.4dB

PLC van hoge - dichtheids de Minisplitser 1 tot 64 Minibuis van het Modulestaal, 1X64-Vezel de Optische PLC Blauwe Schakelaars van Splitserssc

 

 

De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerapparaat
dat wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider. Het kenmerkt kleine grootte,
hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit,
en wijd wordt gebruikt in PON-netwerken om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.

 

YINGDA verstrekt gehele reeks de splitsersproducten van 1xN en 2xN-die voor worden gemaakt
specifieke toepassingen. Alle producten ontmoeten gr.-1209-kern-2001 en gr.-1221-KERN
de vereisten van 1999.

De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc

 

Eigenschappen

  1. Tweerichtings, Compacte grootte
  2. Brede golflengtewaaier
  3. Laag toevoegingsverlies, Lage PDL en Hoge betrouwbaarheid
  4. Hoog terugkeerverlies en Goede herhaalbaarheid
  5. Uitstekende kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  6. Volgzame Telcordia gr.-1221-Kern
  7. 1x2, 1X4,1X8. , 1X128-configuraties


Toepassingen

  • LAN, WAN en Metro Netwerken
  • FTTH-project & FTTX-Plaatsingen
  • GPON, EPON, CATV-Systeem
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • De database brengt Netto Breedband over


Technische Bril voor PLC Splitser met Vezel Optische Schakelaars


1xN splitser

 

Punt 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Vezeltype G.657A
Het werk Golflengte 1260nm~1650nm
Standaardtoevoegingsverlies (dB) ≤4.2 ≤7.6 ≤10.7 ≤14.0 ≤17.2 ≤20.8 ≤24.0
P-rang Toevoegingsverlies (dB) ≤4.0 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.8 ≤17.0 ≤20.4 ≤23.7
Uniformiteit (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
PDL (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
Terugkeerverlies (dB) ≥50
Gerichtheid (dB) ≥55
Het werken Temp.Gange -40℃~+85℃
Nota: De bovengenoemde parameter is voor Splitser met schakelaar. Als w/o-de schakelaar, toevoegingsverlies door 0.2dB zal verminderen.

 

 

De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van SplitsersscDe miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

PLCS - - - - - - -
  Structuur

Vezel

Type

Pakket Input Output Lengte Schakelaar
Structuur 0101=1x1, 0202=2x2,…, 0164=1x64, 0264=2x64
Vezeltype 1=G652D, 2=G657A1, 3=G657A2
Pakketdimensie A1, A2,… A12, D, E, F, K, U, G, C, T, R, X
Inputtype

B=250μm Naakte Vezel, de Losse buis van L=900µm,

S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

Outputtype

B=250μm Naakte Vezel,

L=900µm Losse buis,

S=2.0mm,

R=3.0mm,

F=splitter, 0=Adapter

Vlechtlengte

05=0.5m, 10=1.0m, 100=100m, 0=Adapter,

15/10=1.5m input/1.0m output,

X=Others

Schakelaartype

FU=FC/UPC, FA=FC/APC,

SU=SC/UPC, SA=SC/APC,

ST=ST/UPC,

LU=LC/UPC, LA=LC/APC,
MPO=MPO/UPC,

MPA=MPO/APC,

FU/FA=FC/UPC ingevoerde/FC/APC-output,

00=None,

X=Others

 

YINGDA-WORKSHOP 

 

De miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van SplitsersscDe miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van SplitsersscDe miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van SplitsersscDe miniplc van de de Buis1x64 Vezel van het Modulestaal Optische Blauwe Schakelaars van Splitserssc

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)