PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC SplitterVan het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning

China Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning leverancier
Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning leverancier Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning leverancier Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning leverancier Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning leverancier Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1x32 PLC Splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
gespleten verhouding: 1x32 koppelingen Connector: SC UPC
Type vezel: singlemode G657A1 Toevoegingsverlies: 16.5dB
Uniformiteit (Max.): <1> golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.3dB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
staalbuis: 80×20×6mm

Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning SMF-28e 1x16 1x8 1x4 1X2

 

 

PLC van de vezeloptica de Splitsers verstrekken een rendabel en ruimtebesparingsproduct geschikt aan de continu veranderende voorzien van een netwerkvereisten. Met het is compacte grootte, kunnen deze splitsers in in-grond worden gebruikt en de luchtvoetstukken evenals het rek zetten systemen op. De installatie is eenvoudig gebruikend een verscheidenheid van schakelaartypes of fusie het verbinden.

 

YINGDA-Kringen van leverings de VlakdieLightwave die belangrijke onderdelen in FTTx-netwerken met inbegrip van 1XN aan 64 en 2XN aan 32 types worden gebruikt zijn. Het is met een brede waaier van het werk golflengte van 1260nm aan 1620nm. De PLC splitser kan met facultatieve diverse soorten schakelaars zijn en kabellengte, kenmerken zij compacte grootte en zeer goede optische prestaties.

 

Eigenschappen

  • One-stop Oplossingsleverancier voor de Connectiviteitsindustrie van Vezeloptictelecommunication.
  • 10 van de vervaardigingsjaar ervaring
  • Voldoe aan de norm van Telcordia-gr.-1209-Kern, gr.-1221-Kern
  • Fabrieksprijs;
  • VERKLAARD DOOR CE, ROHS, ISO, SGS, TLC;
  • 1xN, facultatieve 2xN;
  • Laag toevoegingsverlies, Lage PDL en Hoge betrouwbaarheid
  • Hoog terugkeerverlies en Goede herhaalbaarheid
  • Brede golflengtewaaier

 

Toepassing

FTTX-Systemen

PON-Netwerken

CATV-Verbindingen

Optisch Signaaldistributie

 

Naleving

Telcordia gr.-1209-KERN

Telcordia gr.-1221-KERN

RoHS

 

 

 

Techanicalspecificatie

 

Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning

 

1×N PLC Splitser, aangepaste schakelaars (FC, Sc, LC, ST)

 

Parameters 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 1×128
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Vezeltype G657A1 of gespecificeerde klant
Toevoegingsverlies (dB) (P/S-Rang) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 17/17.4 20. /20,4 23.8/24.2
Verliesuniformiteit (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0 2.5
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35 0,4
Terugkeerverlies (dB) (P/S-Rang) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Gerichtheid (dB) 55 55 55 55 55 55 55
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5 0,5
Temperatuurstabiliteit (- 40~85 °C) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (°C) -40~85
Opslagtemperatuur (°C) -40~85
Naakte Apparatenafmeting (mm)/900um met fanout 40×4×4 40×4×4 40×4×4 50×4×4 50×7×4 60×12×4 N/A
Mini-moduledimensie (mm) (900um zonder fanout) 50×7×4 50×7×4 50×7×4 60×12×4 80×20×6 100×40×6 N/A
ABS Moduledimensie (mm) 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120×80×18 140×115×18 140×115×18 140×115×18

 

 

Meer producten:

 

 
plc de splitser 1x32 zonder schakelaars zal inpakken: 100pcs/box. kan OEM klantenembleem.

 

Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels CorningVan het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning

 

elke splitserskoppeling zal levering met 1 PCs-testrapport binnen van het vakje.

 

Van het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels CorningVan het de Splitsers1*32 Fibra Optico LSZH G657A Lint van PON de Passieve Vezels Corning

 

 

 

 

WAAROM DE V.S. KIES

 

1). Levertijd

 

Met meer dan 100 werknemers in mijn bedrijf, kunnen minstens 10.000 schakelaars een dag worden geproduceerd. Zo kunnen wij de levertijd verzekeren.

 

2). Onderzoekafdeling

 

Met ons afzonderlijk onderzoeksteam dat, is het voordelig dat wij albe producten moeten hebben volgens uw vereisten worden gemaakt.

 

3). Qulityverzekering

 

Elk product zal worden getest om van goede kwaliteit te zijn. Ondertussen kunnen de vrije steekproeven voor uw test worden geleverd. De waarborgperiode is 10 jaar. Zo als er problemen met de goederen zijn, zal de vervanging beschikbaar zijn.

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)