PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC SplitterPLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia

China PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia leverancier
PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia leverancier PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia leverancier PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia leverancier PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia leverancier

Grote Afbeelding :  PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1x32 optische splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
gespleten verhouding: 1 * 32 Connector: SC/APC
Type vezel: singlemode G657A1 Toevoegingsverlies: 16.5dB
Uniformiteit (Max.): <1> golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.3dB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
staalbuis: 80×20×6mm

De Vezel Optische PLC van FTTH de Mininorm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia

 

 

Van de lightwavekring van YINGDA de Vlaksplitser van (PLC) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en in PON-netwerken om de optisch wijd gebruikt te realiseren signaalmacht splitting.YINGDA gehele reeks de splitsersproducten verstrekt van 1xN en 2xN-die voor specifieke toepassingen worden gemaakt. Alle producten voldoen gr.-1209-KERN en aan gr.-1221-KERN vereisten.

 

PLC SPLITSERS1x32 STRUCTUUR

PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia

 

 

Eigenschappen

Laag Toevoegingsverlies

Lage PDL

Compact Ontwerp

Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit

Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm

Brede Werkende Temperatuur: Van -40℃ aan 85℃

Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

 

Toepassingen

FTTX-Systemen

PON-Netwerken

CATV-Verbindingen

Optisch Signaaldistributie

 

Naleving

Telcordia gr.-1209-KERN

Telcordia gr.-1221-KERN

RoHS

 

Specificaties

 

Parameters 1×32
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Vezeltype G657A1 of gespecificeerde klant
Toevoegingsverlies (dB) (P/S-Rang) 16.5/16.9
Verliesuniformiteit (dB) 1.5
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,3
Terugkeerverlies (dB) (P/S-Rang) 55/50
Gerichtheid (dB) 55
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,5

Temperatuurstabiliteit

(- 40~85 ℃) (dB)

0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Apparatenafmeting (mm) 50×7×4
Moduledimensie (mm) 140×115×18
Mini-moduledimensie (mm) 80×20×6

 

Nota's:

1. Gespecificeerd zonder schakelaars.

2. IL zal 0.15dB hoger met schakelaars zijn.

 

 

Productdetails

 

de staalbuis kan omvatten: de productnaam, het seral aantal of het embleem, en de input en outputkleur, lengte, schakelaartypes kunnen worden aangepast.

 

PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS TelcordiaPLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia

 

elke splitser zal na toevoegt schakelaars vóór levering testen.

 

PLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS TelcordiaPLC van de FTTx de Minivezel Optische Norm van Splitsers1x32 SC/APC 1Mts Groene SMF CEI ROHS Telcordia

 

 

Yingdaopbrengst Allerlei Fbt-Koppelingen en Plc Splitsers van 1xn aan 2xn-Reeks.

Voor nadere informatie, pls post naar verzend ons bij: sales@ydpcable.com contacteert: sophie Wang

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)